12.03.2026
Inauguracja na piątkę (2009)
W meczu 1. kolejki 1. ligi wojewódzkiej B1 zespół Polonii 2009 odniósł pewne wyjazdowe zwycięstwo 5:0 z AP Oborniki. Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Antoni Staszak - dwie, Michał Deręgowski, Bartosz Szczepaniak oraz Stanisław Korzeniewski.
Polonia 2013: 1. liga wojewódzka B1
11 marca 2026, godz. 17:30 - Oborniki
AP Oborniki 0:5 (0:4) Polonia Środa Wielkopolska
Antoni Staszak 6, 29 (k), Michał Deręgowski 18, Bartosz Szczepaniak 36, Stanisław Korzeniewski 77
Polonia: 1. Mateusz Kubalak - 2. Jakub Chwastyniak, 3. Piotr Kozak, 4. Wojciech Wojciechowski (62, 18. Kacper Kucharski), 6. Adam Gołaszewski, 7. Michał Deręgowski (72, 17. Stanisław Korzeniewski), 8. Adam Mostowiak (46, 16. Maksymilian Kokociński), 9. Antoni Staszak, 10. Filip Staszak (50, 20. Benjamin Wałuszko), 13. Bartosz Szczepaniak (46, 15. Marcel Kliszkowiak), 14. Tymoteusz Torzewski (67, 19. Denys Lebid). Trenerzy: Dawid Kierzek oraz Marcin Duchała.
Najnowsze aktualności
-
29.09.2009
Zmiany przy wejściu na mecz z Lechią Kostrzyn
Klub Sportowy Polonia Środa uprzejmie informuje, że na mecz ligowy z Lechią Kostrzyn, który odbędzie się w sobotę 3 października br. zmienia zasady wstępu kibiców na stadion.
-
29.09.2009
Pucharowe mecze Polonii
W najbliższą środę o godzinie 16.30 nasz II zespół podejmie u siebie IV- ligowca z Lubonia, tamtejszy FC. Z kolei mecz pierwszej drużyny został przełożony na następny wtorek 6 października na godz. 16.15.
-
28.09.2009
2675 dni czekaliśmy... i się doczekaliśmy
Niesamowita walka i ambicja polonistów w niedzielnym meczu z Gromem, a także korzystne wyniki pozostałych spotkań spowodowały, że Polonia po 87 miesiącach wraca na fotel lidera IV ligi.
-
28.09.2009
Polonia II na fotelu lidera
Zespół Polonii II prowadzony przez trenera Jacka Nowaczyka miniony weekend może również zaliczyć do bardzo udanych. W sobotnie popołudnie zawodnicy jechali do Łopuchowa na spotkanie z liderem rozgrywek A- klasy. Dobra i skuteczna gra polonistów zostałą okraszona nie tylko okazałym zwycięstwem, ale również pozycją lidera tabeli po 6 kolejkach.
-
28.09.2009
Ostro i bez gry Fair Play w Jarocinie
Zespół juniorów starszych w ramach 8 kolejki spotkań w Wielkopolskiej Lidze w dniu 26 września rozegrał mecz z Jarotą w Jarocinie. Po bardzo brzydkim, nerwowym spotkaniu gospodarze wygrali 3:0, pokazując jednak że obce są im zasady „FAIR PLAY” panujące w piłce.





















































