12.03.2026
Inauguracja na piątkę (2009)
W meczu 1. kolejki 1. ligi wojewódzkiej B1 zespół Polonii 2009 odniósł pewne wyjazdowe zwycięstwo 5:0 z AP Oborniki. Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Antoni Staszak - dwie, Michał Deręgowski, Bartosz Szczepaniak oraz Stanisław Korzeniewski.
Polonia 2013: 1. liga wojewódzka B1
11 marca 2026, godz. 17:30 - Oborniki
AP Oborniki 0:5 (0:4) Polonia Środa Wielkopolska
Antoni Staszak 6, 29 (k), Michał Deręgowski 18, Bartosz Szczepaniak 36, Stanisław Korzeniewski 77
Polonia: 1. Mateusz Kubalak - 2. Jakub Chwastyniak, 3. Piotr Kozak, 4. Wojciech Wojciechowski (62, 18. Kacper Kucharski), 6. Adam Gołaszewski, 7. Michał Deręgowski (72, 17. Stanisław Korzeniewski), 8. Adam Mostowiak (46, 16. Maksymilian Kokociński), 9. Antoni Staszak, 10. Filip Staszak (50, 20. Benjamin Wałuszko), 13. Bartosz Szczepaniak (46, 15. Marcel Kliszkowiak), 14. Tymoteusz Torzewski (67, 19. Denys Lebid). Trenerzy: Dawid Kierzek oraz Marcin Duchała.
Najnowsze aktualności
-
05.10.2009
2 dni przerwy i gramy w Pucharze
Już w najbliższy wtorek o godz. 16.15 pierwszy zespół Polonii zainaguruje rozgrywki w Pucharze Polski strefy poznańskiej. Rywalem będzie Kotwica Kórnik. Po sobotnim meczu derbowym podopieczni trenera Ryszarda Rybaka będą musieli szybko zregenerować siły i zagrać dobre spotkanie z lokalnym rywalem.
-
05.10.2009
Remis juniorów z Lesznem
W niedzielę 4 października zespół juniorów starszych rozegrał na własnych obiektach kolejne spotkanie mistrzowskie w ramach Wielkopolskiej Ligi. Tym razem do Środy zawitała drużyna Polonii 1912 Leszno. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2.
-
05.10.2009
Polonia nie zwalnia tempa- podsumowanie IX kolejki
Drugi tydzień z rzędu średzka Polonia spędzi na fotelu lidera IV ligi grupy północnej. Po wygranej w szlagierowym meczu kolejki 3:0, poloniści mają w tabeli dwa punkty przewagi nad Leśnikiem Margonin.
-
05.10.2009
Młodzicy gromią rywali !!!
W sobotę o godz. 13.00 młodzicy rozegrali swój kolejny mecz ligowy z zespołem Kłosa Zaniemyśl. Wynik 10:1 polonistów potwierdza dominację naszej drużyny w grupie. Mecz miał przebieg jednostronny- ciągłe ataki Polonii i kolejne zdobywane bramki.





















































