12.03.2026
Inauguracja na piątkę (2009)
W meczu 1. kolejki 1. ligi wojewódzkiej B1 zespół Polonii 2009 odniósł pewne wyjazdowe zwycięstwo 5:0 z AP Oborniki. Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Antoni Staszak - dwie, Michał Deręgowski, Bartosz Szczepaniak oraz Stanisław Korzeniewski.
Polonia 2013: 1. liga wojewódzka B1
11 marca 2026, godz. 17:30 - Oborniki
AP Oborniki 0:5 (0:4) Polonia Środa Wielkopolska
Antoni Staszak 6, 29 (k), Michał Deręgowski 18, Bartosz Szczepaniak 36, Stanisław Korzeniewski 77
Polonia: 1. Mateusz Kubalak - 2. Jakub Chwastyniak, 3. Piotr Kozak, 4. Wojciech Wojciechowski (62, 18. Kacper Kucharski), 6. Adam Gołaszewski, 7. Michał Deręgowski (72, 17. Stanisław Korzeniewski), 8. Adam Mostowiak (46, 16. Maksymilian Kokociński), 9. Antoni Staszak, 10. Filip Staszak (50, 20. Benjamin Wałuszko), 13. Bartosz Szczepaniak (46, 15. Marcel Kliszkowiak), 14. Tymoteusz Torzewski (67, 19. Denys Lebid). Trenerzy: Dawid Kierzek oraz Marcin Duchała.
Najnowsze aktualności
-
11.11.2009
Ósme zwycięstwo u siebie
W dniu dzisiejszym tj. 11 listopada na średzkim stadionie odbył się mecz 15 kolejki IV ligi ,w którym Polonia podejmowała drużynę Czarni Wróblewo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem średzian 3:1. Bramki dla Polonii zdobyli : Marcin Duchała(5.) , Mikołaj Lasek(47.) , Łukasz Przybyłek.(77.) a dla gości Mariusz Chojan(23.)
-
10.11.2009
Prawie 70% wzrost oglądalności strony polonia-sroda.pl!
Nowy serwis internetowy klubu KS Polonia Środa Wielkopolska cieszy się coraz większą popularnością. Ostatnie wyniki pokazują prawie 70% wzrost oglądalności w październiku w porównaniu z wrześniem.
-
10.11.2009
Ostatni mecz Polonii przed własną publicznością
Już w środę 11 listopada o godz. 13.00 poloniści zagrają swój ostatni mecz w Środzie Wielkopolskiej w tym roku. Przeciwnikiem będą Czarni Wróblewo.
-
09.11.2009
Ważne wyjazdowe zwycięstwo juniorów
Zespół juniorów starszych w ramach XIV kolejki Wielkopolskiej Ligi udał się na mecz do Trzcianki, gdzie podejmował miejscowego Lubuszanina. Spotkanie odbyło się w niedzielę 8 listopada o godz. 11.00 i zakończyło się bardzo ważnym zwycięstwem Polonistów 2:1, po bramkach Damiana Ludwiczaka i Jakuba Podgórnego.
-
09.11.2009
Młodzicy awansowali do grupy mistrzowskiej !!!
Miło nam poinformować, że kolejny zespół młodzieżowy Polonii zdobył przepustkę uprawniającą do gry wśród najlepszych drużyn w Wielkopolsce.
-
09.11.2009
14 kolejka za nami
Ostatnie tygodnie to ciągłe przetasowania w czołówce tabeli. Jeszcze dwa tygodnie temu liderem był Leśnik Margonin. Po ostatnim weekendzie i dość niespodziewanym remisie Polonii z Dyskobolią na pierwsze miejsce awansowała Nordenia Dopiewo.






















































