12.03.2026
Inauguracja na piątkę (2009)
W meczu 1. kolejki 1. ligi wojewódzkiej B1 zespół Polonii 2009 odniósł pewne wyjazdowe zwycięstwo 5:0 z AP Oborniki. Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Antoni Staszak - dwie, Michał Deręgowski, Bartosz Szczepaniak oraz Stanisław Korzeniewski.
Polonia 2013: 1. liga wojewódzka B1
11 marca 2026, godz. 17:30 - Oborniki
AP Oborniki 0:5 (0:4) Polonia Środa Wielkopolska
Antoni Staszak 6, 29 (k), Michał Deręgowski 18, Bartosz Szczepaniak 36, Stanisław Korzeniewski 77
Polonia: 1. Mateusz Kubalak - 2. Jakub Chwastyniak, 3. Piotr Kozak, 4. Wojciech Wojciechowski (62, 18. Kacper Kucharski), 6. Adam Gołaszewski, 7. Michał Deręgowski (72, 17. Stanisław Korzeniewski), 8. Adam Mostowiak (46, 16. Maksymilian Kokociński), 9. Antoni Staszak, 10. Filip Staszak (50, 20. Benjamin Wałuszko), 13. Bartosz Szczepaniak (46, 15. Marcel Kliszkowiak), 14. Tymoteusz Torzewski (67, 19. Denys Lebid). Trenerzy: Dawid Kierzek oraz Marcin Duchała.
Najnowsze aktualności
-
14.11.2009
Trzy punkty na zakończenie
W ostatnim meczu rozegranym w tym roku Polonia Środa pokonała w Damasławku miejscowego Sokoła 2:0(2:0) po dwóch bramkach Marcina Duchały(13.21.)
-
13.11.2009
Cel- zakończyć tak jak zaczęliśmy
W sobotę zawodnicy Polonii rozegrają swój ostatni mecz mistrzowski w ramach IV ligi gr. północnej. O godz.. 13.00 średzianie na trudnym terenie podejmą Sokół Damasławek. Będzie to spotkanie rozegrane awansem, gdyż w sierpniu podopieczni trenera Ryszarda Rybaka zmierzyli się z Sokołem i po bramkach P. Rydlewskiego, a także dwóch trafieniach K. Błędkowskiego wygrali 3:0.
-
12.11.2009
Porażka z Lechem w Popowie
W środę 11 listopada zespół juniorów starszych rozegrał ostatni mecz z rundy jesiennej. Tym razem Poloniści udali się na 4 z rzędu mecz wyjazdowy do Popowa koło Wronek. Ich przeciwnikiem był lider tabeli zespół Lecha Poznań. Mimo podjętej dużej woli walki oraz ambicji Polonia przegrała wysoko z poznaniakami 6:0 (2:0).
-
12.11.2009
Zapraszamy na wyjazd do Damasławka !!!
W środę Polonia rozegrała swój ostatni ligowy mecz przed własną publcznością. Nie oznacza to, że kibicom "dajemy już wolne". Przed nami ciężki wyjazd do Damasławka- kończący rozgrywki ligowe w tym roku. Serdecznie zapraszamy na mecz, który zacznie się w sobotę o godz. 13.00. Na nieobliczalnym terenie w Damasławku drużyna bardzo liczy na Wasze wsparcie !!!
-
12.11.2009
Podsumowanie 15 kolejki- bez niespodzianek w czubie
Za nami ostatnia kolejka rundy jesiennej (przedostatnia w tym roku) rozgrywek IV ligi gr. północnej. Tym razem obyło się bez niesodzianek, a pierwsza trójka solidarnie powygrywała swoje mecze.





















































