OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

12.08.2024

Imponujący debiut trampkarzy (2011)

Polonia 2011 w sobotę zaliczyła imponujący debiut w rozgrywkach 1. ligi wojewódzkiej trampkarzy C2, w swoim pierwszym oficjalnym meczu na pełnowymiarowym boisku pokonując aż 9:0 (4:0) Wartę Poznań 2012. Bramki dla Polonii strzelali: Giovani Henriquez-Gajda - trzy, Ignacy Ucinek - dwie, Szymon Cichy - dwie, Mateusz Szklarski oraz Antoni Kaus.

Początek meczu to optyczna przewaga Warciarzy, którzy bardzo dobrze wyglądali w wysokim pressingu, nie pozwalając Polonistom na łatwe budowanie akcji. Z każdą minutą do głosu zaczęli jednak dochodzić gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie po golu Mateusza Szklarskiego. Warciarze nie zdążyli jeszcze wprowadzić poprawek w swojej grze, a na 2:0 powyżśzył Giovani Henriquez-Gajda. Poloniści od tego momentu kontrolowali już wydarzenia na boisku. W pierwszej połowie do siatki trafiali jeszcze Antoni Kaus i Ignacy Ucinek bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego.

Druga połowa była niemal kopią wydarzeń z pierwszej części gry. Polonia kontrolowała grę, jednocześnie uważając w defensywie. Z pomocą bramkarza Jana Staniaszaka nasz zespół utrzymał z tyłu czyste konto, zaś z przodu kolejne bramki zdobywali: Szymon Cichy, Ucinek, Henriquez, Cichy i ponownie Henriquez.

Polonia 2011: 1. liga wojewódzka C2
10 sierpnia 2024, godz. 12:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia Środa Wielkopolska 9:0 (4:0) Warta Poznań
Mateusz Szklarski 13, Giovani Henriquez-Gajda 16, 63, 78, Antoni Kaus 35, Ignacy Ucinek 40, 61, Szymon Cichy 60, 69

Polonia: 2. Jan Staniaszek - 4. Szymon Kiciński, 6. Jan Jankowiak, 7. Ignacy Ucinek, 9. Mikołaj Borczyk, 10. Kacper Pauter, 16. Aleksander Bajer, 18. Szymon Cichy, 21. Natan Nowaczyk, 29. Giovani Henriquez-Gajda, 31. Mateusz Szklarski. Grali także: 11. Antoni Kaus, 17. Jeremiasz Wesołowski, 22. Igor Nowak, 23. Kuba Kucharski. Trenerzy: Kamil Kudła oraz Łukasz Żegleń.

1. liga wojewódzka B1 (2008)
  Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1. Polonia Środa Wielkopolska 1 9:0 3
2. Lech Poznań 2012 1 10:2 3
3. Wielkopolska Komorniki 1 5:1 3
4. AP Reissa Poznań 0 0:0 0
5. Canarinhos Skórzewo 0 0:0 0
6. SMS AP Reissa Ślesin 0 0:0 0
7. Górnik Konin 0 0:0 0
8. Polonia 1912 Leszno 0 0:0 0
9. Olimpia Koło 0 0:0 0
10. Unia Swarzędz 0 0:0 0
11. Lider Swarzędz 0 0:0 0
12. Orkan Chorzemin 0 0:0 0
13. KKS 1925 Kalisz 1 1:5 0
14. Poznańska 13 Poznań 1 2:10 0
15. Warta Poznań 2012 1 0:9 0

 

Najnowsze aktualności

  • 25.10.2020

    Pogrom w Środzie Wlkp.

    W niedzielne piękne jesienne popołudnie zespół Polonii Środa rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego był trzeci w tabeli Świt Skolwin. Spotkanie ze względu na panujący stan epidemii w naszym kraju zostało rozegrane bez udziału publiczności. A szkoda bo naprawdę było na co popatrzeć.

  • 23.10.2020

    Grają poloniści

    Kalendarz spotkań zespołów Polonii Środa na najbliższy weekend:

  • 23.10.2020

    Transmisja z meczu ze Świtem

    Zapraszamy na transmisję meczu III ligi pomiędzy zespołami Polonii Środa i Świtu Szczecin. Początek naszej relacji w niedzielę 25 października o godzinie 13:50.

  • 20.10.2020

    Porażka w Topoli (2009)

    W dniu 18.10.2020 na boisku w Topoli druga drużyna Polonii Środa z rocznika 2009 rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Rywalem polonistów był zespół KS 1920 Mosina.

  • 20.10.2020

    Wielkie granie w Środzie Wlkp.

    W  niedzielę 25 października na Stadionie Średzkim odbędzie się zdecydowanie najciekawsze spotkanie 13 kolejki III ligi grupy drugiej. Do liderującej Polonii Środa przyjeżdża mający drugoligowe aspiracje trzeci w ligowej tabeli Świt Skolwin. Spotkanie to niestety ze względu na panującą w naszym kraju sytuację odbędzie się bez udziału publiczności. Na szczęście kibice mogą liczyć na transmisję z tego spotkania prowadzoną przez nasz klub.

  • 20.10.2020

    Pewna wygrana z Orlikiem (2008)

    Dnia 17 października druga drużyna z rocznika 2008 rozegrała kolejny mecz ligowy w ramach II Ligi Okręgowej.  Przeciwnikiem był zespół Orlika Poznań.

  • 19.10.2020

    Udany turniej dziewcząt (U13)

    W sobotę 17 października w Koninie odbył się kolejny turniej kobiet w kategorii U13. Zmagania rozpoczęły się równo o godzinie 10.00. Nasze dziewczyny pod wodzą Trenera Macieja Bartkowiaka spisały się rewelacyjnie odnosząc trzy zwycięstwa i jeden remis. Młode Polonistki rozegrały cztery mecze:

  • 19.10.2020

    Bez punktów w starciu z AZS UAM Poznań (U15)

    W niedzielę  o godzinie 10.00 na boisku w Koszutach swój mecz rozegrały młode polonistki w kategorii wiekowej U15. Pogoda nie rozpieszczała ale oczywiście walka została podjęta. Rywalki zmotywowane podobnie jak my więc sprawa wyniku przed pierwszym gwizdkiem sędziego otwarta.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.