25.03.2012
III miejsce żakówNa ostatni halowy turniej w przerwie zimowej, Średzkie żaki zostały zaproszone do Czerwonaka na turniej organizowany przez drużynę Koziołka Poznań. Na turnieju tym zagrało 8 drużyn w tym 2 drużyny organizatora, Lechia Kostrzyn, Junior Koziegłowy, Wichniarek Poznań, AP Ostrów Wlkp., oraz drużyna zza zachodniej granicy SV Rot-Weis Viktoria Mitte.
Pierwszy mecz Poloniści zagrali z zaprzyjaźnioną Lechią Kostrzyn. Rywale poczynili wielkie postępy i Nasi chłopcy w tym meczu ulegli rówieśnikom z Kostrzyna 0:2.
Do drugiego spotkania podeszli bardziej zmotywowani i bez problemu pokonali AP Ostrów Wlkp. aż 3:0 a bramki zdobył – 2x Olek Kluczyński, Wiktor Król.
W trzecim meczu Nasi chłopcy zmierzyli się, jak się później okazało, najlepszą drużyną tego turnieju – Wichniarek Poznań. W tym meczu rywale byli za mocni i bez problemu pokonali Polonię 4:0.
Kolejny mecz to starcie narodowości. Poloniści zagrali z drużyną z Niemiec SV Rot-Weis Viktoria Mitte w której występowali chłopcy różnych narodowości. Mecz był na równym poziomie lecz to rywale zdołali strzelić jedyną bramkę w tym meczu i odebrać Nam 3 pkt.
Piąty mecz w wykonaniu Polonistów i drużyny Koziołka Poznań Messi, był także wyrównany lecz w tym przypadku to Poloniści zdobyli jedynego gola, którego autorem był Witek Moroz dając tym samym Polonii zasłużone 3 pkt.
W szóstym spotkaniu Polonia zagrała z Juniorem Koziegłowy i tym spotkaniu także drużyna ze Środy okazała się lepsza zdobywając 2 bramki. Pierwsza to zasługa Filipa Półrolniczka, natomiast drugą zdobył Stasiu Kornaszewski.
W ostatnim meczu młodzi Poloniści rywalizowali z chłopcami z Koziołka Poznań oznaczona jako Ronaldo. Mimo że nazwa Ronaldo mówi dużo, w tym spotkaniu drużyna Koziołka nie miała nic do powiedzenia przegrywając z polonistami aż 5:0. Na listę strzelców wpisali się: Jasiu Kasprzyk, Witek Moroz, Adam Rozwora oraz 2 trafienia zaliczył Olek Kluczyński.
W klasyfikacji końcowej Polonia zajęła 3 miejsce, ustępując drużynie Wichniarka Poznań oraz SV Rot-Weis Viktoria Mitte.
Na turniej pojechali – Sebastian Łopatka, Jasiu Kasprzyk, Marek Dolata, Michał Hulewicz, Filip Półrolniczak, Olek Kluczyński, Witek Moroz, Kacper Cyka, Adam Rozwora, Stasiu Kornaszewski, Wiktor Król.
Najnowsze aktualności
-
29.09.2021
Trzy punkty na trudnym terenie (2006)
W sobotę 25 września juniorzy młodsi naszego klubu zmierzyli się z liderem swoich rozgrywek – UKS AP Reissa Poznań. Spotkanie rozegrane zostało na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie.
-
27.09.2021
Ciekawy pojedynek z Liderem (2008)
W sobotę 25 września kolejne spotkanie ligowe rozegrał drugi zespół trampkarzy młodszych Polonii Środa. Tym razem ekipa prowadzona przez Adama Bibę mierzyła się z Liderem Swarzędz
-
27.09.2021
Pewna wygrana z Sucharami (2008)
Kolejne spotkanie ligowe młodzicy Polonii Środa rozgrywali na własnym boisku a ich rywalem był zespół Suchary Suchy Las.
-
27.09.2021
Bez punktów w Gostyniu (2003/04)
Kolejny mecz ligowy juniorzy Polonii Środa rozegrali w Gostyniu a ich rywalem był zespół miejscowej Kani.
-
27.09.2021
Turniej w Śremie (2014)
W niedzielę (26.09.2021r.) zespół Polonii Środa rocznik 2014 uczestniczył w III Turnieju Żaków Młodszych organizowanym przez Wielkopolski ZPN.
-
27.09.2021
Dwa mecze młodzików (2009)
W sobotę 25 września swoje kolejne mecze rozegrali młodzicy z rocznika 2009.
-
27.09.2021
Zwycięstwo z Liderem Swarzędz
W niedzielę 26.09.2021 o godz. 15.00 na boisku w Środzie Wlkp. drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkaniu w klasie okręgowej z zespołem Lider Swarzędz. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 3-0. Bramki dla Polonii strzelili: Filip Michalak - 1, Mateusz Rosiak - 1, Kacper Cyka - 1.
-
27.09.2021
Polonia wraca na fotel lidera
Kolejne zwycięstwo zespołu seniorek Polonii Środa stało się faktem. W samo południe rozpoczęło się spotkanie z dziewczynami TS ROW Rybnik. Nie wiedziałyśmy czego się spodziewać po przeciwniczkach ale wiedziałyśmy, że będzie bardzo ciężko. Nasze rywalki mają ogromne doświadczenie. W ubiegłym sezonie występowały na najwyższym szczeblu rozgrywek kobiecych czyli w ekstralidze kobiet.























































