25.03.2012
III miejsce żakówNa ostatni halowy turniej w przerwie zimowej, Średzkie żaki zostały zaproszone do Czerwonaka na turniej organizowany przez drużynę Koziołka Poznań. Na turnieju tym zagrało 8 drużyn w tym 2 drużyny organizatora, Lechia Kostrzyn, Junior Koziegłowy, Wichniarek Poznań, AP Ostrów Wlkp., oraz drużyna zza zachodniej granicy SV Rot-Weis Viktoria Mitte.
Pierwszy mecz Poloniści zagrali z zaprzyjaźnioną Lechią Kostrzyn. Rywale poczynili wielkie postępy i Nasi chłopcy w tym meczu ulegli rówieśnikom z Kostrzyna 0:2.
Do drugiego spotkania podeszli bardziej zmotywowani i bez problemu pokonali AP Ostrów Wlkp. aż 3:0 a bramki zdobył – 2x Olek Kluczyński, Wiktor Król.
W trzecim meczu Nasi chłopcy zmierzyli się, jak się później okazało, najlepszą drużyną tego turnieju – Wichniarek Poznań. W tym meczu rywale byli za mocni i bez problemu pokonali Polonię 4:0.
Kolejny mecz to starcie narodowości. Poloniści zagrali z drużyną z Niemiec SV Rot-Weis Viktoria Mitte w której występowali chłopcy różnych narodowości. Mecz był na równym poziomie lecz to rywale zdołali strzelić jedyną bramkę w tym meczu i odebrać Nam 3 pkt.
Piąty mecz w wykonaniu Polonistów i drużyny Koziołka Poznań Messi, był także wyrównany lecz w tym przypadku to Poloniści zdobyli jedynego gola, którego autorem był Witek Moroz dając tym samym Polonii zasłużone 3 pkt.
W szóstym spotkaniu Polonia zagrała z Juniorem Koziegłowy i tym spotkaniu także drużyna ze Środy okazała się lepsza zdobywając 2 bramki. Pierwsza to zasługa Filipa Półrolniczka, natomiast drugą zdobył Stasiu Kornaszewski.
W ostatnim meczu młodzi Poloniści rywalizowali z chłopcami z Koziołka Poznań oznaczona jako Ronaldo. Mimo że nazwa Ronaldo mówi dużo, w tym spotkaniu drużyna Koziołka nie miała nic do powiedzenia przegrywając z polonistami aż 5:0. Na listę strzelców wpisali się: Jasiu Kasprzyk, Witek Moroz, Adam Rozwora oraz 2 trafienia zaliczył Olek Kluczyński.
W klasyfikacji końcowej Polonia zajęła 3 miejsce, ustępując drużynie Wichniarka Poznań oraz SV Rot-Weis Viktoria Mitte.
Na turniej pojechali – Sebastian Łopatka, Jasiu Kasprzyk, Marek Dolata, Michał Hulewicz, Filip Półrolniczak, Olek Kluczyński, Witek Moroz, Kacper Cyka, Adam Rozwora, Stasiu Kornaszewski, Wiktor Król.
Najnowsze aktualności
-
23.09.2012
Galeria: Polonia Środa - Piast Kobylin
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu III ligi pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Piastem Kobylin. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną średzian 6:0.
-
23.09.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Piast Kobylin
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu Polonii Środa z Piastem Kobylin. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną średzian 6:0 po dwóch golach Macieja Kononowicza i trafieniach Macieja Gendka, Piotra Loby, Michała Wawszczaka oraz Pawła Przybyłka.
-
23.09.2012
Porażka żaków z Lechem II Poznań
W sobote na orliku przy ul. Witosa swój trzeci mecz ligowy zagrały żaki Polonii Środa.
-
23.09.2012
Polonia gromi Piasta Kobylin!
Piłkarze Polonii Środa Wielkopolska znakomicie rozpoczęli kalendarzową jesień. Średzianie po raz pierwszy prowadzeni przez Roberta Halburdę pokonali przed własną publicznością Piast Kobylin aż 6:0.
-
23.09.2012
Z jedną zmianą na Piasta
Z jedną zmianą w składzie zagrają dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska w meczu przeciwko Piastowi Kobylin.
-
23.09.2012
Relacja LIVE! Polonia - Piast
W dzisiejszym meczu 9. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzą się na własnym boisku z Piastem Kobylin.
-
23.09.2012
Z Piastem trzeba wygrać
Już dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają dziewiąty w tym sezonie mecz ligowy. Przeciwnikiem średzian będzie niewygodny rywal Piast Kobylin. Po ostatnim przegranym spotkaniu z Cuiavią Inowrocław kibice liczą na rehabilitację.
-
23.09.2012
Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo trampkarzy
Zespół trampkarzy Poloniii Środa wygrał zasłużenie sobotnie spotkanie z drużyną Jaroty Jarocin.
























































