02.09.2009
II runda Pucharu PolskiDzisiaj rusza już druga runda kolejnej edycji Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Na tym etapie do rozgywek przystępuje nasza druga drużyna.
Pierwszym przeciwnikiem naszych piłkarzy, będzie ligowy rywal z A-Klasy Przemysław Poznań . Piłkarze z Poznania w pierwszej kolejce A-Klasy zremisowali z GKS Gułtowy 2:2 a w drugiej pokonali niespodziewanie drugi zespół Unii Swarzędz 1:0.
Mecz Pucharu Polski odbędzie się w Środzie i rozpocznie się o godz.17.00 . Miejscem rywalizacji będzie boisko główne Centrum Treningowego Polonii. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie, wstęp oczywiście wolny.
Poniżej prezentujemy zestawienie wszystkich par pierwszej rundy:
Środa
17:00 Poznań I FC - Clescevia Kleszczewo
17:00 Maratończyk Brzeźno - GKS Gułtowy
17:00 Orkan Jarosławiec - Pogoń Książ Wlkp.
17:00 Orkan Manieczki- Zawisza Dolsk
17:00 Orkan Działyń - Fara-Pelikan Żydowo
17:00 Antares Zalasewo - 1999 Łopuchowo
17:00 Lotnik Poznań - Czarni Czerniejewo
17:00 LKS Kicin - Stella Luboń
17:00 Polonia II Środa Wlkp. - Przemysław Poznań
17:00 Orzeł Słopanowo - Warta Wartosław
17:00 Tęcza Lulin - Orkan Objezierze
17:00 KS Sękow - Sokół II Pniewy
17:00 GKS Golęczewo - Rokita Rokietnica
17:00 Kłos Gałowo - Warta Obrzycko
17:00 Orkan Konarzewo - Falcon Poznań
17:00 Las Puszczykowo - Suchary Suchy Las
17:00 Orzeł Łowyń - Rzemieślnik Kwilcz
17:00 Odlew Poznań - Sokół Duszniki
17:00 Tęcza Skrzynki - KS Gaj Wielki
17:00 Orzeł Rostarzewo - Korona Bukowiec
17:00 Nałęcz Ostroróg - Błękitni Wronki
17:00 Inter Zdrój - Orzeł Granowo
17:00 Pieczarka Wielichowo - TS Gminy Kamieniec
17:00 Huragan Michorzewo - LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
czwartek
17:00 Lech Oldboye Poznań - Absolwent Marcinek Poznań
Najnowsze aktualności
-
06.08.2014
Oldboje startują w Pucharze Polski
Bardzo ciekawy mecz zostanie rozegrany pod koniec sierpnia na stadionie w Środzie Wielkopolskiej. W spotkaniu pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego zagrają oldboje średzkiej Polonii, którzy zmierzą się z Phytopharmem Klęka.
-
06.08.2014
1592 km Polonii Środa
Runda jesienna sezonu 2014/15 rozpocznie się w najbliższą sobotę. Podczas rozgrywek tej rudny które potrwają do 15 listopada Poloniści zagrają 17 spotkań w tym 9 na wyjeździe.
-
05.08.2014
Na początek Sokół Kleczew
Już w najbliższą sobotę nastąpi inauguracja rozgrywek III ligii grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej sezonu 2014/15. Zespół średzkiej Polonii podobnie jak przed rokiem swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe. Rywalem podopiecznych Czesława Owczarka będzie zwycięzca ligi z poprzedniego sezonu Sokół Kleczew.
-
05.08.2014
Warta Poznań w III lidze
W dniu dzisiejszym rozstrzygnął się ostateczny skład osobowy III ligii grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej w sezonie 2014/15.






















































