OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

26.09.2023

Hokejowy rezultat z Koziołkiem (2010)

Hokejowym rezultatem zakończył się mecz drugiej grupy Polonii 2010 z Koziołkiem Poznań. Podopieczni Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego przegrali 6:8 (2:4).

W niedzielę trampkarze Polonii zmierzyli się w meczu wyjazdowym z Koziołkiem Poznań. Mecz rozpoczął się po myśli gości i to właśnie Polonia wyszła jako pierwsza na prowadzenie po strzale Muszyńskiego w 7. minucie. Poloniści chcieli pójść za ciosem i stworzyli sobie jeszcze dwie 100-procentowe sytuacje, których niestety goście nie potrafili wykorzystać i zamienić na bramki. W myśl powiedzenia „niewykorzystane sytuacje lubią się mścić” to później gospodarze doszli do głosu i byli w tym meczu bardzo skuteczni, czego potwierdzeniem były cztery strzelone bramki. W 33. minucie bramkę dla Polonii zdobył Kurkowiak. Po pierwszej połowie było 4:2 dla Koziołka.

W drugiej połowie Polonia zabrała się do odrabiania strat i zdobyła kontaktową bramkę, a jej autorem był Buczma. W drugiej połowie obie drużyny pokazały swój potencjał w fazie atakowania i stwarzały sobie dogodne sytuacje. Gospodarze w tym meczu okazali się lepsi o dwie bramki. Bramki dla drużyny Polonii zdobyli jeszcze Poloszyk i Kurkowiak. Ten drugi strzelając bramkę w ostatniej minucie meczu skompletował hat-tricka.

Polonia 2010: II liga okręgowa C2 - grupa 7
24 września 2023, godz. 10:00 - Poznań
Koziołek Poznań 8:6 (4:2) Polonia III Środa Wielkopolska
Alan Ziółek 14, 18, 24, 47, 57, Mikołaj Sibilski 28, Oskar Popławski 68, Filip Wieczorek 74 - Jan Muszyński 7, Bartosz Kurkowiak 32, 44, 80, Dawid Buczma 53, Adam Poloszyk 61

Polonia: 42, Krzysztof Stefański - 7. Jan Muszyński, 10. Dawid Gołębiak, 14. Jakub Mikołajczak, 17. Adam Poloszyk, 21. Dawid Buczma, 22. Oleksandr Misiurkevych, 23. Franciszek Smoliński, 24. Oskar Tkaczyk, 47. Kamil Zenker, 68. Wojciech Ignaszewski. Grali także: 2. Filip Cichosz, 3. Franciszek Leżała, 9. Damian Hypki, 13. Franciszek Kaczmarek, 16. Wiktor Dimitrov, 30. Bartosz Kurkowiak, 99. Adam Kłopocki.
trenerzy: Patryk Słomczyński oraz Dominik Rogowski.


II liga okręgowa C2 - grupa 7 (2010)
  Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1. Polonia II Środa Wlkp. 5 69:2 15
2. Koziołek Poznań 6 28:23 15
3. AKF Poznań 5 36:8 12
4. Polonia III Środa Wlkp. 6 30:32 9
5. Sparks Poznań 6 10:36 6
6. Clescevia Kleszczewo 6 14:41 3
7. Lotnik 1997 Poznań 6 6:51 0

 

Najnowsze aktualności

  • 07.11.2022

    Porażki młodzików (2011)

    Oba swoje mecze niestety przegrali młodzicy młodsi. Pierwszy zespół przegrał 0:6 (0:3) z Polonią 1912 Leszno w mecz I Ligi Wojewódzkiej, natomiast druga drużyna przegrała 1:11 (1:3) na wyjeździe z Liderem Swarzędz. Jedynego gola zdobyła Julia Wawroska.

  • 07.11.2022

    6. miejsce w SBG Cup (2010)

    Pierwszy zespół młodzików starszych nie rozgrywał w ten weekend meczów ligowych, ponieważ brał udział z turnieju SBG Cup w Jarocinie. Poloniści rywalizowali już w składach 11-osobowych. W fazie grupowej zajęli czwarte miejsce i awansowali do drabinki finałowej, w której najpierw przegrali z Jaguarem Gdańsk, następnie pokonali Wisłę Płock, a w meczu o 5. miejsce przegrali ze Śląskiem Wrocław.

    Druga drużyna zakończyła jesień przegranym 0:4 (0:2) meczem wyjazdowym z Kotwicą II Kórnik. Młodzi Poloniści zakończyli rozgrywki na trzecim miejscu.

  • 07.11.2022

    Wywalczone trzy punkty w Kobylnicy (2009)

    W spotkaniu 12. kolejki I Ligi Okręgowej trampkarzy młodszych Polonia Środa Wielkopolska wygrała 1:0 (0:0) z Piastem Kobylnica. Jedyny gol padł w 73. minucie meczu. Świetne dośrodkowanie Jakuba Janiszewskiego z rzutu rożnego na gola zamienił Kacper Kucharski.

    Druga drużyna w niedzielę przegrała 2:5 (1:2) z Vitcovią Witkowo, a bramki strzelali Dawid Gołębiak i Antoni Staszak. Był to ostatni mecz w tej rundzie, którą Poloniści zakończyli na 1. miejscu w tabeli, dającym awans do II Ligi Okręgowej.

  • 07.11.2022

    Bezbramkowo w Gostyniu (2008)

    W ostatniej kolejce I Ligi Wojewódzkiej trampkarzy starszych Polonia Środa Wielkopolska bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Kanią Gostyń. Poloniści już wcześniej zapewnili sobie zwycięstwo w rozgrywkach i udział w wojewódzkim barażu o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Poznali oni także barażowego rywala. Podobnie jak pół roku temu Polonia zmierzy się z UKS AP Reissa Poznań, który w ostatniej wyprzedził Suchary Suchy Las.

  • 07.11.2022

    Porażka w meczu na szczycie (2006)

    W meczu 13. kolejki I Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska przegrała u siebie z wiceliderem rozgrywek - Jarotą Jarocin 1:2 (1:1). Poloniści wyszli na prowadzenie już w 9. minucie po trafieniu Szymona Rauhuta, ale w 27. minucie goście wyrównali z rzutu karnego. Jarota w 58. minucie gry wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do końcowego gwizdka. Polonia nadal prowadzi w tabeli, ale ma już tylko dwa punkty przewagi nad drugim Jarotą.

  • 07.11.2022

    Rezerwy odwróciły losy meczu

    W sobotę w samo południe zespół rezerw Polonii Środa w kolejnym meczu w V lidze grał na wyjeździe a tym razem rywalem młodych polonistów był Płomień Przyprostynia. Nasza drużyna zdobyła trzy punkty po bardzo trudnym meczu. Ogromny udział w naszym zwycięstwie miał Kacper Rybarczyk, który wybronił kilka stuprocentowych sytuacji strzeleckich gospodarzy.

  • 07.11.2022

    Akademia: Wyniki meczów (5-6 listopada)

    W pierwszy weekend listopada swoje rozgrywki zakończyli trampkarze starsi, którzy bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Kanią Gostyń. Hitowe starcie niestety przegrali juniorzy młodsi. Na Nowym Stadionie CSiR, pomimo szybko objętego prowadzenia, ulegli oni Jarocie Jarocin 1:2. Trampkarze młodsi po trudnym meczu wygrali 1:0 z dobrze broniącą się drużyną Piasta Kobylnica.

    Młodzicy starsi wzięli udział w turnieju SBG Cup w Jarocinie, kończąc zmagania na szóstym miejscu.

    Młodziczki zajęły trzecie miejsce w wojewódzkich finałach ligi młodziczek. Nasza zawodniczki pokonały Medyka Konin, ale przegrały z AZS UAM Poznań oraz Wartą Poznań.

    Orlicy starsi (rocznik 2012) zajęli drugie miejsce w ogólnopolskim turnieju Athletic Cup w Nowej Rudzie.

  • 07.11.2022

    Kolejne trzy punkty kobiet

    W niedzielę 6 listopada piłkarki Polonii Środa rozegrały kolejne spotkanie ligowe. Tym razem polonistki podejmowały na własnym boisku UKS Ząbkovię Ząbki.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.