28.03.2022
Hokejowy remis juniorów (2003/2004)Zespół juniorów po bardzo emocjonującym spotkaniu zremisował aż 4:4 z Polonią 1912 Leszno, choć na przerwę zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie. Po przerwie goście wyszli na trzybramkowe prowadzenie, a gola na wagę punktu Średzianie zdobyli w doliczonym czasie gry.
Całą pierwszą połowę Średzianie kontrolowali grę. Wzorowo obroną kierował debiutujący w roli kapitana Bartosz Otocki. Ataki naszej drużyny były różnorodne i kilkakrotnie była ona bliska strzelenia bramki, bądź wywalczenia rzutu karnego, jednak sędzia w dwóch kontrowersyjnych sytuacjach w polu karnym gości nie zdecydował się użyć gwizdka.
W drugiej połowie Poloniści chcieli zagrać podobnie i cierpliwie szukać swoich okazji na zdobycie gola, ale ten plan posypał się już w 50. minucie. Po przegranym pojedynku w bocznym sektorze pola karnego zabrakło asekuracji i zawodnik przyjezdnych strzelił gola. Średzianie szybko chcieli odrobić straty, ale dwukrotnie zostali skontrowani.
Zespół mimo wszystko nie poddał się. W 65. minucie Wojciech Pinczak pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam, a cztery minuty później wykorzystał rzut karny, wywalczony przez Filipa Łasochę. W 81. minucie wrócili na dwubramkowe prowadzenie po rzucie rożnym, ale kilka minut później Sławomir Budnik głową zdobył trzeciego gola dla średzkiego zespołu. W doliczonym czasie gry Marcel Stelmaszyk doprowadził do wyrównania, a następnie próbował jeszcze powalczyć do zwycięskego gola, ale sędzia zakończył zawody.
I liga wojewódzka A1 Proton - grupa II (RW)
27 marca 2022, godz. 16:00 - Środa Wielkopolska (Nowy Stadion)
Polonia Środa Wielkopolska 4:4 (0:0) Polonia 1912 Leszno
Wojciech Pinczak 65', 69' (k), Sławomir Budnik 87', Marcel Stelmaszyk 90'+1 - Łukasz Witkowski 50', Tomasz Piwoński 58', Grzegorz Ciesielski 60', Rafał Smektała 81'
Polonia: 1. Mateusz Perliński - 6. Maksymilian Pogonowski, 99. Bartosz Otocki, 34. Tomasz Kozłowski, 2. Marcel Stelmaszyk, 18. Szymon Rożek, 11. Sławomir Budnik, 27 Igor Motyl (46', 16. Albert Czajka), 19. Hubert Kaźmierczak, 21. Filip Łasocha, 9. Wojciech Pinczak. Grał także: 23. Paskal Paczyński.
trenerzy: Marek Bukajski oraz Luis Henriquez.
żółte kartki: Wojciech Pinczak - Tomasz Piwoński.
sędziował: Łukasz Knypiński.
Najnowsze aktualności
-
09.08.2012
Wyjazd kibiców do Ostrowa
Już w najbliższą sobotę piłkarze Polonii Środa zainaugurują rozgrywki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nasza drużyna wyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego by zmierzyć się tam z beniaminkiem Ostrovią 1909.
-
07.08.2012
Szczegółowy terminarz III ligi
Dostępny jest już na naszej stronie internetowej szczegółowy terminarz I rundy rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
06.08.2012
Treningi zespołu żaków
Poniżej podajmy plan treningów drużyny żaków z rocznika 2004 w bieżącym tygodniu.
-
06.08.2012
Raport ligowy cz. VI
Dziś przedstawiamy kolejną, szóstą część cotygodniowego raportu ligowego dotyczącego przygotowań rywali Polonii Środa Wielkopolska do nadchodzącego sezonu 2012/2013.
-
05.08.2012
Polonia Leszno prawdopodobnie powróci do III ligi
Na tydzień przed inauguracją III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej dojdzie prawdopodobnie do zmiany składu rozgrywek.
-
04.08.2012
Ostrovia wygrywa w ostatnim sparingu
Ligowy rywal Polonii Środa w pierwszej kolejce III ligi Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski rozegrała dziś ostatni sparing przed inauguracją sezonu. Beniaminek rozgrywek pokonał na boisku w Jarocinie drużynę juniorów starszych Zagłębia Lubin 3:0.






















































