OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

23.01.2023

HMW U-13 w Środzie Wielkopolskiej!

W niedzielę 29 stycznia w Środzie Wielkopolskiej odbędą się Halowe Mistrzostwa Wielkopolski młodziczek do lat 13 (rocznik 2010 i młodsze). Polonistki, które będą gospodyniami turnieju, bronią tytułu zdobytego przed rokiem! Turniej zostanie rozegrany w hali Kobra Arena przy Szkole Podstawowej nr 3.

Podczas turnieju przeprowadzona zostanie loteria fantowa, z której zysk zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W zmaganiach udział weźmie osiem zespołów podzielonych na dwie grupy.

Grupa A:

SP Girls Mieścisko
Warta II Poznań
UKS Akademia Talentów Krotoszyn
Futsal Gostyń

Grupa B:

Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
UKS Olimpia Szczecin
Juna-Trans Stare Oborzyska


Terminarz gier:

10:00 | A | SP Girls Mieścisko - Warta II Poznań
10:20 | A | UKS AT Krotoszyn - Futsal Gostyń
10:40 | B | Polonia Środa Wielkopolska - Warta Poznań
11:00 | B | UKS Olimpia Szczecin - Juna-Trans Stare Oborzyska
11:20 | A | SP Girls Mieścisko - UKS AT Krotoszyn
11:40 | A | Warta II Poznań - Futsal Gostyń
12:00 | B | Polonia Środa Wielkopolska - UKS Olimpia Szczecin
12:20 | B | Warta Poznań - Juna-Trans Stare Oborzyska
12:40 | A | SP Girls Mieścisko - Futsal Gostyń
13:00 | A | Warta II Poznań - UKS AT Krotoszyn
13:20 | B | Polonia Środa Wielkopolska - Juna-Trans Stare Oborzyska
13:40 | B | Warta Poznań - UKS Olimpia Szczecin

14:00 | Półfinał A1 - B2
14:20 | Półfinał A2 - B1
14:40 | Mecz o VII miejsce: A3 - B4
15:00 | Mecz o V miejsce: A3 - B3
15:20 | Mecz o III miejsce
15:40 | Finał

Najnowsze aktualności

  • 29.06.2023

    Polonia 2006: Podsumowanie wiosny 2023

    Juniorzy młodsi Polonii Środa Wielkopolska rywalizowali w południowej grupie ligi wojewódzkiej. Runda wiosenna nie była tak samo udana jak jesienna, ale mimo to zespół pokazał się z dobrej strony. Zmagania ligowe drużyna zakończyła na 4. miejscu w ligowej tabeli ze stratą trzech punktów wicemistrza ligi. Bezkonkurencyjny okazał się GES Poznań, który wygrał wszystkie mecze i po barażach awansował do Centralnej Ligi Juniorów U17.

    Kilku zawodników z zespołu Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka miało wiosną okazję rywalizować również w V-ligowym zespole seniorskim Polonii. Od początku rundy z seniorami rywalizowali Jakub Wawroski i Kacper Manicki, a następnie w ich ślady poszli m.in. Kacper Kruk, Jakub Płonka, Michał Bańkowski, czy Kuba Jankowski.

    Zawodnicy, którzy tworzyli ten zespół, w sezonie 2023/2024 będą rywalizować w kategorii junior z rocznikiem 2005.

  • 28.06.2023

    Zakończyli sezon grą z rodzicami (2010)

    W sobotę zespół młodzików starszych zakończył sezon 2022/2023. Zawodnicy drużyny, która wywalczyła awans do II ligi okręgowej w ramach zakończenia zagrali mecz przeciwko swoim rodzicom, a po jego zakończeniu wspólnie podsumowali miniony sezon.

  • 28.06.2023

    Polonia zagrała w Memoriale Ciszewicza (2010)

    Na zakończenie piłkarskiego sezonu zespół młodzików starszych udał się do Dolska, aby wziąć udział w IV Memoriale Ryszarda Ciszewicza. Trenerzy wystawili dwa zespoły, które w fazie grupowej zajęły trzecie miejsce i trafiły do Ligi Europy. Poloniści wygrali swoje mecze półfinałowe i w finale zmierzyli się w bratobójczym pojedynku, rozstrzygniętym dopiero w serii rzutów karnych.

  • 28.06.2023

    Orlicy zakończyli sezon (2012)

    W piątek 23 czerwca sezon zakończyli orlicy starsi z drugiej grupy treningowej. Młodzi Poloniści w ramach podsumowania i zakończenia sezonu 2022/2023 udali się do parku trampolin Jump w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Berwińskiego. Po krótkiej rozmowie i podsumowaniu zawodnicy spędzili czas na wspólnych zabawach i ewolucjach na trampolinach oraz mogli sprawdzić swój refleks na znajdujących się w budynku urządzeniach.

  • 27.06.2023

    Podsumowanie sezonu akademii

    Drużyny akademii Polonii Środa Wielkopolska zakończyły bogaty w sukcesy sezon piłkarski 2022/2023. Nasze zespoły brały udział w 12 rozgrywkach ligowych w kategoriach junior trampkarz i młodzik.

    Wszystkie zespoły rywalizujące w ligach wojewódzkich oraz trampkarze starsi w Centralnej Lidze Juniorów wywalczyły utrzymanie w rozgrywkach. Ponadto Polonia III 2010 awansowała do II ligi okręgowej.

    Wkrótce opublikujemy szczegółowe podsumowania każdej grupy treningowej.

  • 27.06.2023

    Orlicy podsumowali sezon (2013)

    W ubiegłym tygodniu trenerzy Maciej Sikorski i Maciej Bartkowiak wraz z zespołem orlików młodszych (rocznik 2013) podsumowali mijający sezon piłkarski 2022/2023 w salce VIP średzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  • 27.06.2023

    Mecz dzieci z rodzicami (2013)

    W miniony czwartek zawodnicy z zespołu orlików młodszych (rocznik 2013) rozegrali na orliku przy ulicy Lipowej mecz - dzieci kontra rodzice w ramach zakończenia piłkarskiego sezonu 2022/2023!

  • 26.06.2023

    Wysoka porażka w ostatniej kolejce (2011)

    Nie udał się ostatni mecz Polonistom z rocznika 2011, którzy przegrali aż 1:10 (0:2) z triumfatorem rozgrywek, niepokonaną Unią Swarzędz. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Jan Marciniak. Niestety podopieczni Kamila Kudły i Kornela Ladrowskiego nie utrzymali miejsca na podium i zakończyli sezon na czwartym miejscu.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.