12.04.2022
Gry kontrolne żaków (2013)
Żaki z rocznika 2013 rozegrały w sobotę dwie gry kontrolne, w której rywalami byli zawodnicy Warty Poznań oraz Kłosa Zaniemyśl.
Zawodnicy z grupy pierwszej swój mecz rozegrali w Poznaniu. Nasi zawodnicy wraz z upływem czasu rozkręcali się i ostatecznie pokazali się z bardzo dobrej strony. Mecz obfitował zarówno w akcje zespołowe, jak też indywidualne, a co najważniejsze - wpadło w nim wiele pięknych bramek.
Polonia - Żak F1 I (2013)
Gra kontrolna
9 kwietnia 2022, godz. 13:00 - Poznań
Warta Poznań -:- Polonia Środa Wielkopolska
Polonia: Kacper Fiołka, Leon Jacków, Mikołaj Kaczałka, Krystian Kasprzak, Gabriel Lipiński, Karol Maleszka, Maks Małecki, Brajan Ostański, Szymon Plewiński, Wojciech Polk, Kuba Przybyłek, Damian Siwek, Antoni Szał, Paweł Szumski, Patryk Tórz.
trenerzy: Dominik Rogowski, Piotr Kleczewski.
Grupa druga zagrała na boisku CTP 2 z Kłosem Zaniemyśl. Młodzi Poloniści pokazali w tym spotkaniu charakter i mimo niemrawego początku meczu dzielnie walczyli, prezentując odważną grę. W meczu z Kłosem padło sporo goli, a nasi piłkarze chętnie i odważnie rozgrywali pojedynki 1x1 i realizowali przedmeczowe założenia.
Polonia - Żak F1 II (2013)
Gra kontrolna
9 kwietnia 2022, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP 1)
Polonia Środa Wielkopolska -:- Kłos Zaniemyśl
Polonia: Denys Bakulin, Leon Grabowski, Kuba Konik, Szymon Kwaśny, Wojciech Lepczyński, Stanislav Novosilets, Adrian Sikorski, Kuba Stanisławski, Artur Szatkowski, Adrian Szkudlarek, Michał Tatarek.
trenerzy: Dominik Rogowski, Piotr Kleczewski.
Najnowsze aktualności
-
08.07.2014
Wielkopolska w półfinale OOM
Kadra Wielkopolski do lat 16 w składzie której występuje zawodniczka naszego klubu Julia Mikołajczak awansowała do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
-
07.07.2014
Wznowili treningi
Dziś po godzinie 17:00 przy lejącym się z nieba żarze na dolne boisko Centrum Treningowego Polonii po raz pierwszy po przewie wakacyjnej wybiegli piłkarze trzecioligowej Polonii Środa.
-
06.07.2014
Udany benefis Marcina Duchały
Podczas dzisiejszego benefisu Marcina Duchały połączonego z zakończeniem sezonu średzkiej ligi LZS odbył się turniej z udziałem naszej Polonii, Rancha Topoli, reprezentacji LZS i zespołu złożonego z przyjaciół Marcina Duchały.





















































