19.10.2020
Gry kontrolne z Wartą (2012)W sobotę na boisku w Topoli Poloniści z rocznika 2012 rozegrali grę kontrolną z rówieśnikami reprezentującymi barwy Warty Poznań. Gry kontrolne zostały rozegrane w formie 3 tercji z których każda trwała 25 minut.
Gry kontrolne w formule 6+1 były doskonałym zwieńczeniem bloku poświęconemu rozwojowi inteligencji piłkarskiej, ponieważ gry w tej formule są nowością dla naszego zespołu i zmuszają zawodników do koncentracji i odpowiedniej reakcji na zaistniałe wydarzenia boiskowe.
Warto dodać, że wszyscy zawodnicy rocznika 2012 podczas gier kontrolnych otrzymali równy, bardzo intensywny czas gry, podczas którego mogli pokazać, a zarazem rozwijać swoje umiejętności. Zawodnicy chętnie i odważnie prowadzili piłkę, próbowali budować grę, poszukiwali możliwie najlepszych decyzji do podjęcia. Zawodnicy potrafili odbudowywać swoje pozycji i wychodzić na pozycje podczas otwarcia gry przez bramkarza. Podania otwierające były kierowane do zawodników, którzy wypracowali dogodne pozycje boiskowe. Zawodnicy tworzyli linie podania, stwarzając tym samym możliwości współpartnerom do podjęcia decyzji boiskowych. Wszyscy zawodnicy podczas prowadzenia piłki szukali wolnej przestrzeni.
W grach kontrolnych wystąpili: Skowroński A., Kaźmierczak B., Limański O., Kroll K., Łakomy D., Bartkowiak M., Chojnacki W., Ratajczak F., Majchrzak P., Stachowiak M., Sobczyk S., Nowaczyk P.
Najnowsze aktualności
-
21.12.2011
II miejsce młodzików na turnieju w Suchym Lesie
Zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. w sobotę 17 grudnia wziął udział w V Gwiazdkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Sucholeskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Suchym Lesie. W zawodach tych rywalizowało 10 zespołów z rocznika 1999 i młodszych. Poloniści występujący jako zespół młodszy złożony z chłopców urodzonych w 2000 i 2001 roku spisali się znakomicie zajmując bardzo wysoką II pozycję.























































