19.10.2020
Gry kontrolne z Wartą (2012)W sobotę na boisku w Topoli Poloniści z rocznika 2012 rozegrali grę kontrolną z rówieśnikami reprezentującymi barwy Warty Poznań. Gry kontrolne zostały rozegrane w formie 3 tercji z których każda trwała 25 minut.
Gry kontrolne w formule 6+1 były doskonałym zwieńczeniem bloku poświęconemu rozwojowi inteligencji piłkarskiej, ponieważ gry w tej formule są nowością dla naszego zespołu i zmuszają zawodników do koncentracji i odpowiedniej reakcji na zaistniałe wydarzenia boiskowe.
Warto dodać, że wszyscy zawodnicy rocznika 2012 podczas gier kontrolnych otrzymali równy, bardzo intensywny czas gry, podczas którego mogli pokazać, a zarazem rozwijać swoje umiejętności. Zawodnicy chętnie i odważnie prowadzili piłkę, próbowali budować grę, poszukiwali możliwie najlepszych decyzji do podjęcia. Zawodnicy potrafili odbudowywać swoje pozycji i wychodzić na pozycje podczas otwarcia gry przez bramkarza. Podania otwierające były kierowane do zawodników, którzy wypracowali dogodne pozycje boiskowe. Zawodnicy tworzyli linie podania, stwarzając tym samym możliwości współpartnerom do podjęcia decyzji boiskowych. Wszyscy zawodnicy podczas prowadzenia piłki szukali wolnej przestrzeni.
W grach kontrolnych wystąpili: Skowroński A., Kaźmierczak B., Limański O., Kroll K., Łakomy D., Bartkowiak M., Chojnacki W., Ratajczak F., Majchrzak P., Stachowiak M., Sobczyk S., Nowaczyk P.
Najnowsze aktualności
-
29.01.2012
Młodzicy wygrali turniej w Śremie
W sobotę 28 stycznia zespół młodzików wziął udział w kolejnym już turnieju piłkarskim. Tym razem nasi zawodnicy pojechali do Śremu, gdzie zagrali w turnieju „SZÓSTKA CUP” dla zawodników z rocznika 2000 i młodszych. W rywalizacji sześciu drużyn Poloniści okazali się najlepsi, wygrywając zdecydowanie turniej.






















































