19.10.2020
Gry kontrolne z Wartą (2012)W sobotę na boisku w Topoli Poloniści z rocznika 2012 rozegrali grę kontrolną z rówieśnikami reprezentującymi barwy Warty Poznań. Gry kontrolne zostały rozegrane w formie 3 tercji z których każda trwała 25 minut.
Gry kontrolne w formule 6+1 były doskonałym zwieńczeniem bloku poświęconemu rozwojowi inteligencji piłkarskiej, ponieważ gry w tej formule są nowością dla naszego zespołu i zmuszają zawodników do koncentracji i odpowiedniej reakcji na zaistniałe wydarzenia boiskowe.
Warto dodać, że wszyscy zawodnicy rocznika 2012 podczas gier kontrolnych otrzymali równy, bardzo intensywny czas gry, podczas którego mogli pokazać, a zarazem rozwijać swoje umiejętności. Zawodnicy chętnie i odważnie prowadzili piłkę, próbowali budować grę, poszukiwali możliwie najlepszych decyzji do podjęcia. Zawodnicy potrafili odbudowywać swoje pozycji i wychodzić na pozycje podczas otwarcia gry przez bramkarza. Podania otwierające były kierowane do zawodników, którzy wypracowali dogodne pozycje boiskowe. Zawodnicy tworzyli linie podania, stwarzając tym samym możliwości współpartnerom do podjęcia decyzji boiskowych. Wszyscy zawodnicy podczas prowadzenia piłki szukali wolnej przestrzeni.
W grach kontrolnych wystąpili: Skowroński A., Kaźmierczak B., Limański O., Kroll K., Łakomy D., Bartkowiak M., Chojnacki W., Ratajczak F., Majchrzak P., Stachowiak M., Sobczyk S., Nowaczyk P.
Najnowsze aktualności
-
19.05.2012
Porażka rezerw w Książu Wlkp.
W sobotnie popołudnie 19 maja zespół rezerw udał się na kolejny mecz ligowy do Książa Wlkp. Po przecietnej pierwszej odsłonie oraz bardzo dobrej drugiej nasz zespół uległ miejsowej Pogoni 3:2, przegrywając do przerwy 3:1. Bramki dla Polonii zdobyli w 5 minucie debiutant Maciej Polody oraz w 53 minucie Dominik Baziór. W zespole rezerw zadebiutowało w meczu kilku nowych zawodników, w tym dwóch graczy z juniorów młodszych, którzy zaliczyli bardzo dobre zawody.
-
19.05.2012
Minimalna przegrana młodzików
W sobotę 19 maja na boisku w Środzie Wlkp. zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem nasi zawodnicy wystąpili jako goście prtzeciwko drużynie Warty Poznań. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu Poloniści przegrali mecz 2:1 (1:0).























































