OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

18.08.2022

Gry kontrolne orlików (2013)

W ubiegłym tygodniu intensywnie trenowali orlicy z rocznika 2013. Zespoły rozegrały łącznie trzy gry kontrolne z Talentem Warszawa, Arką Gdynia oraz 1920 Mosina.

Ostatnie dni były bardzo intensywne dla podopiecznych trenerów Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia. Był to mix intensywnych treningów i wartościowych gier kontrolnych. We wtorek (9.08) na płycie głównej jarocińskiego stadionu zespół rywalizował z przebywającą na obozie w Jarocinie drużyną Talent Warszawa. W czwartek z kolei Poloniści wybrali się do Lichenia na zaproszenie przebywającego na obozie zespołu Arki Gdynia. Podczas obu gier kontrolnych Poloniści pokazali się z bardzo dobrej strony, zdecydowanie zwyciężając w obu spotkaniach. Każdy z zawodników grupy białej otrzymał możliwość rywalizacji, podczas której nasi zawodnicy wykazali się świetnymi umiejętnościami indywidualnymi oraz rozumieniem gry.

Polonia: Brajan Ostański, Mikołaj Kaczałka, Damian Siwek, Karol Maleszka, Antoni Szał, Patryk Tórz, Maksymilian Małecki, Szymon Plewiński, Krystian Kasprzak, Paweł Szumski, Jakub Przybyłek, Leon Jacków, Gabriel Lipiński, Kacper Fiołka, Adrian Szudlarek.
trenerzy: Radosław Falgier oraz Łukasz Żegleń.


Zawodnicy z drugiej grupy odwiedzili rówieśników w Mosinie. Mecz sparingowy z zespołem 1920 Mosina odbył się na dobrze przygotowanym boisku trawiastym. Chłopcy rywalizowali w trzech odsłonach po 30 minut. Byliśmy świadkami zorganizowanego budowania akcji od bramki, a przy tym zespół tworzył wiele sytuacji bramkowych, które owocowały zdobyciem bramek. Można zauważyć postępy w komunikacji między zawodnikami na boisku. Mecz o intensywnym przebiegu dał dużo radości zawodnikom i trenerom oraz mógł podobać się publiczności i rodzicom.

Polonia: Ksawery Adaszak, Denys Bakulin, Szymon Kwaśny, Michał Tatarek, Szymon Tkaczyk, Kacper Fiołka, Adrian Szkudlarek, Szymon Jagodziński, Adrian Sikorski.
trener: Maciej Sikorski.

Najnowsze aktualności

  • 21.03.2023

    Daleki wyjazd do Wolina

    W sobotę 25 marca piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Będzie to mecz 21. kolejki obecnego sezonu a rywalem naszego zespołu będzie beniaminek rozgrywek ligowych Vineta Wolin. Spotkanie odbędzie się w Wolinie i będzie to drugi w historii wyjazd naszego zespołu do tego miasta. Podczas pierwszego który miał miejsce w sezonie 2015/16 poloniści zwyciężyli 1:0 i wrócili do domu z kompletem punktów.

  • 21.03.2023

    Orliki na Bułgarskiej (2012)

    W ostatnią niedzielę podopieczni trenera Bartka Bejmy i Miłosza Chojnackiego udali się na Bułgarską, aby zagrać mecz kontrolny z Lechem Poznań. Mecz rozgrywany był w systemie 7x7 w wymiarze czasowym 4x20min.

  • 21.03.2023

    Towarzyskie granie żaków (2015)

    Ubiegły weekend dla żaków urodzonych w roku 2015 był okazją do sprawdzenia się w wyjazdowej rywalizacji z zawodnikami Jaroty Jarocin oraz LZS Cielcza. Mecze odbywały się na boiskach typu orlik w Jarocinie oraz w Cielczy.

  • 21.03.2023

    Podział punktów na inaugurację (2009)

    W rozegranym w niedzielę meczu 1 kolejki Ligi Wojewódzkiej grupy 1, trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2009) zremisowali 3:3 z zespołem KP Piła. Bramki dla Polonii strzelali: Kamil Jankowiak - dwie oraz Antoni Staszak.

  • 21.03.2023

    Zwycięstwo w Licheniu Starym (2013)

    Kolejny bardzo pracowity weekend mają za sobą Orliki Młodsze rocznika 2013. Tym razem w weekend 17-19 marca podopieczni Trenerów Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia rywalizowali w ogólnopolskim turnieju Winter Cup w Licheniu Starym organizowanym przez Pro Turnieje.

  • 21.03.2023

    Pięć bramek juniorów (2006)

    W sobotni poranek swój inauguracyjny mecz rundy wiosennej rozegrał zespół juniorów młodszych. W ramach rozgrywek Ligi wojewódzkiej Poloniści podejmowali na własnym boisku beniaminka ligi – GKS Trzcinica.

  • 21.03.2023

    Towarzysko ze Stalą (2010)

    W sobotni poranek młodzi Poloniści gościli na własnym boisku zespół z Pleszewa. Była to pierwsza gra pomiędzy tymi drużynami.

  • 20.03.2023

    Polonia Cup 2023 (2013)

    W niedzielę 19.03.2023 na hali Szkoły Podstawowej numer 3 w Środzie  Wielkopolskiej odbył się halowy turniej piłkarski z cyklu Polonia Cup w roczniku 2013. W zawodach które rozpoczęły się o godzinie 9 i trwały aż do godziny 15 najlepsza okazała się Reprezentacja Zespołu Wielkopolska Komorniki. Miejsce drugie zajął zespół Pogoni Nowe Skalmierzyce a trzecie miejsce zespół Korony Zakrzewo.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.