18.08.2022
Gry kontrolne orlików (2013)
W ubiegłym tygodniu intensywnie trenowali orlicy z rocznika 2013. Zespoły rozegrały łącznie trzy gry kontrolne z Talentem Warszawa, Arką Gdynia oraz 1920 Mosina.
Ostatnie dni były bardzo intensywne dla podopiecznych trenerów Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia. Był to mix intensywnych treningów i wartościowych gier kontrolnych. We wtorek (9.08) na płycie głównej jarocińskiego stadionu zespół rywalizował z przebywającą na obozie w Jarocinie drużyną Talent Warszawa. W czwartek z kolei Poloniści wybrali się do Lichenia na zaproszenie przebywającego na obozie zespołu Arki Gdynia. Podczas obu gier kontrolnych Poloniści pokazali się z bardzo dobrej strony, zdecydowanie zwyciężając w obu spotkaniach. Każdy z zawodników grupy białej otrzymał możliwość rywalizacji, podczas której nasi zawodnicy wykazali się świetnymi umiejętnościami indywidualnymi oraz rozumieniem gry.
Polonia: Brajan Ostański, Mikołaj Kaczałka, Damian Siwek, Karol Maleszka, Antoni Szał, Patryk Tórz, Maksymilian Małecki, Szymon Plewiński, Krystian Kasprzak, Paweł Szumski, Jakub Przybyłek, Leon Jacków, Gabriel Lipiński, Kacper Fiołka, Adrian Szudlarek.
trenerzy: Radosław Falgier oraz Łukasz Żegleń.
Zawodnicy z drugiej grupy odwiedzili rówieśników w Mosinie. Mecz sparingowy z zespołem 1920 Mosina odbył się na dobrze przygotowanym boisku trawiastym. Chłopcy rywalizowali w trzech odsłonach po 30 minut. Byliśmy świadkami zorganizowanego budowania akcji od bramki, a przy tym zespół tworzył wiele sytuacji bramkowych, które owocowały zdobyciem bramek. Można zauważyć postępy w komunikacji między zawodnikami na boisku. Mecz o intensywnym przebiegu dał dużo radości zawodnikom i trenerom oraz mógł podobać się publiczności i rodzicom.
Polonia: Ksawery Adaszak, Denys Bakulin, Szymon Kwaśny, Michał Tatarek, Szymon Tkaczyk, Kacper Fiołka, Adrian Szkudlarek, Szymon Jagodziński, Adrian Sikorski.
trener: Maciej Sikorski.
Najnowsze aktualności
-
03.04.2023
Niedzielna gra wewnętrzna (2013)
W niedzielny poranek w ramach gry weekendowej nasze Orliki Młodsze Polonii rozegrały grę wewnętrzną w hali Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki. Podczas 90 minut gry było dużo zabawy ale też i dobrej piłki.
-
03.04.2023
Gry kontrolne orlików i żaków (2013 i 2014)
We wtorek i w czwartek w ramach gier kontrolnych nasze Orliki Młodsze Polonii Środa rozegrały mecze z chłopcami rok młodszymi czyli zespołami Żaków Starszych Polonii rocznika 2014.
-
03.04.2023
Trójmecz z Kłosem i Zawiszą (2012)
W sobotnie popołudnie zawodnicy grupy drugiej Orlików Starszych udali się do Zaniemyśla by rywalizować z zespołami Kłosa Zaniemyśl i Zawiszy Dolsk w towarzyskim trójmeczu.
-
03.04.2023
Turniej w Mosinie (2014)
W niedzielę 02.04.2023r. podopieczni trenera Radosława Piotrowskiego rozegrali mecze w ramach turnieju ligowego pod egidą Wielkopolskiego ZPN.
-
03.04.2023
Pewna wygrana juniorów (2006)
W sobotni poranek zawodnicy juniorów młodszych naszego klubu podejmowali na własnym boisku zespół Ostrovii Ostrów Wielkopolski.
-
03.04.2023
Bez punktów w Skokach (2011)
W sobotę 1 kwietnia, drugą kolejkę ligową rozegrali młodzicy młodsi występujący w drugiej lidze okręgowej. Tego dnia udaliśmy się na najdalszy wyjazd w tej lidze czy na mecz do Skoków.
-
03.04.2023
Piątoligowe derby dla Kłosa
W sobotę drugi zespół Polonii Środa mierzył się w pojedynku derbowym z lokalnym rywalem Kłosem Zaniemyśl.
-
01.04.2023
Cenne trzy punkty w derbach
W sobotę 1 kwietnia piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozgrywali kolejne spotkanie ligowe sezonu 2022/23. Do naszego miasta przyjechał zespół Jaroty Jarocin a kibice od początku tygodnia ostrzyli sobie zęby na derbowy pojedynek. Bo mimo że Jarota w tabeli znajduję się w dolnych rejonach to derby zawsze rządzą się swoimi prawami a w zawodnikach takie mecze uwalniają dodatkowe pokłady energii.


























































