22.01.2020
Gry kontrolne kadr powiatu (2009/2010)W sobotę 18.01 zawodnicy Polonii Środa rocznika 2009 i 2010 na zaproszenie kadry powiatu gnieźnieńskiego uczestniczyli w grze kontrolnej kadry powiatów. Rywalizowały ze sobą: gospodarze, kadra powiatu średzkiego, kadra powiatu wrzesińskiego oraz jako czwarty zespół Mieszko Gniezno w którym występowali chłopcy z roczników 2008 i 2009.
Gra toczyła się równocześnie na dwóch boiskach. Liczył się tylko wymiar selekcyjny oraz szkoleniowy. Przypomnijmy, że kadra powiatu to nowa forma kadr selekcyjnych, która jest przedsionkiem do kadry okręgów, a przede wszystkim województwa. Warto dodać, ze nasze województwo jako pierwsze w Polsce wprowadziło takie działanie. W powiecie średzkim za selekcje zawodników odpowiadają Paweł Juszczyk i Kamil Kudła.

W Gnieźnie z rocznika 2009 zagrali: Dawid Gołębiak, Kamil Jankowiak, Stanisław Wieliński, Antoni Staszak, Antoni Łukaszewski, Dominik Falgier, Arkadiusz Falgier, Mikołaj Rauhut, Stanisław Jaskólski, Wiktor Rozwora, Paweł Kamiński, Kacper Kucharski.
Z kolei rocznik 2010 reprezentowali: Patryk Krawczewski, Nikodem Odwrot, Marcel Kaleta, Antoni Zając, Michał Lipiński, Janek Marcinkowski, Czarek Bartkowiak.
Najnowsze aktualności
-
15.09.2009
III runda Pucharu Polski strefy poznańskiej
Już w środę o godzinie 16.30 Polonia II Środa podejmie na własnym boisku lokalnego rywala z Klęki- drużynę Phytopharmu.
-
14.09.2009
Porażka juniorów starszych z Koninem
W niedzielę 13 września juniorzy starsi rozegrali kolejny ligowy mecz w ramach Wielkopolskiej Ligi. Tym razem do Środy Wlkp. przyjechała ekipa Górnika Konin. Nasi zawodnicy okazali się bardzo gościnni i po dobrym meczu ulegli gościom 3:5.
-
14.09.2009
Podsumowanie 6 kolejki spotkań IV ligi
W 6 dotychczas rozegranych spotkaniach IV ligi nasz pierwszy zespół zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 15 punktów. Drużyna prowadzona przez trenera Ryszarda Rybaka wygrała 5 spotkań i poniosła 1 porażkę. W ostatniej kolejce Polonia na trudnym terenie w Trzemesznie pokonała Zjednoczonych 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 55 min. Marcin Duchała.
-
14.09.2009
Trampkarze liderem swojej grupy!!!
W niedzielę 13 września w meczu na szczycie grupy trampkarzy C2, nasza drużyna udała się na bardzo ważny mecz do Książa Wlkp. Dotychczas zarówno Pogoń jak i Polonia II miały na koncie komplet zwycięstw. W walce o samodzielne prowadzenie w lidze, średzcy piłkarze pokonali gospodarzy 3-0 (1-0), odnosząc cenne zwycięstwo.






















































