09.02.2023
Grali z Zawiszą i Chemikiem (2006)
Podczas obozu juniorzy trenują dwa razy dziennie na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz pracują w siłowni, a ponadto korzystają z odnowy biologicznej. We wtorek i środę Poloniści zagrali dwa mecze kontrolne z zespołami występującymi w Centralnej Lidze Juniorów U-17, które można ocenić bardzo pozytywnie. W pierwszym meczu z Zawiszą Bydgoszcz nasza drużyna minimalnie przegrała 1:2, natomiast w drugim spotkaniu Poloniści pokonali Chemika Bydgoszcz 7:3. W piątek juniorzy zagrają jeszcze z Tucholanką Tuchola.
Podczas obozu juniorzy trenują dwa razy dziennie na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz pracują w siłowni, a ponadto korzystają z odnowy biologicznej. We wtorek i środę Poloniści zagrali dwa mecze kontrolne z zespołami występującymi w Centralnej Lidze Juniorów U-17, które można ocenić bardzo pozytywnie. W pierwszym meczu z Zawiszą Bydgoszcz nasza drużyna minimalnie przegrała 1:2, natomiast w drugim spotkaniu Poloniści pokonali Chemika Bydgoszcz 7:3. W piątek juniorzy zagrają jeszcze z Tucholanką Tuchola.
Polonia - junior młodszy B1 (2006)
Mecz sparingowy
7 lutego 2023 - Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz 2:1 Polonia Środa Wielkopolska
Bramka dla Polonii: Jakub Wawroski
Polonia - junior młodszy B1 (2006)
Mecz sparingowy
7 lutego 2023 - Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 3:7 Polonia Środa Wielkopolska
Bramki dla Polonii: Jakub Wawroski (3), Krzysztof Bartkowiak, Kacper Manicki, Michał Bańkowski, Maksymilian Łoniewski
Polonia: Jakub Sienkiewicz, Jakub Sikora - Igor Cichocki, Aleksander Wyderkiewicz, Mateusz Szulc, Paweł Hładyszewski, Adrian Fiołka, Kacper Manicki, Krzysztof Biadała, Kacper Kruk, Jeremi Zaganiaczyk, Jakub Wawroski, Maksymilian Łoniewski, Michał Bańkowski, Szymon Rauhut, Oskar Popis, Krzysztof Bartkowiak.
trenerzy: Łukasz Kaczałka oraz Adrian Błaszak.
Najnowsze aktualności
-
03.11.2025
Punkt stracony w doliczonym czasie (2009)
Bez punktów z Poznania wróciła w niedzielę Polonia 2009. Nasz zespół do przerwy przegrywał 0:2, ale w 82. oraz 83. minucie zdołał doprowadzić do remisu po golach Oliwiera Rudkowskiego i Stanisława Korzeniewskiego. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, gospodarze zadali decydujący cios, strzelając gola na 3:2 w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Na trzy kolejki przed końcem Polonia jest trzecia w tabeli 1. ligi wojewódzkiej B1.
-
03.11.2025
CLJ WU-16: Kolejne wysokie zwycięstwo (Juniorki)
Kolejne wysokie zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorek odniosły podopieczne Elżbiety Nowicz i Weroniki Rychlewskiej! Choć to rywalki otworzyły wynik spotkania to nasz zespół dominował od pierwszej do ostatniej minuty. W pierwszej połowie Polonistki strzeliły cztery gole w ciągu ośmiu minut, a do bramki Pogoni trafiały Julia Wawroska, Natasza Szymańska oraz Nikola Jeziorska - dwie. Po przerwie strzelały jeszcze Blanka Olejnik, Maria Dydymska i Julia Moczyńska - dwie. Nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli CLJ WU-16 za plecami Warty Poznań.
-
03.11.2025
Akademia: Raport ligowy (2.11.2025)
Komplet wyników meczów ligowych drużyn akademii w dniach 2 listopada 2025.
-
31.10.2025
Trzy punkty z Niechorza
W ostatni dzień października piłkarze Polonii Środa rozegrali piętnastą kolejkę zmagań trzecioligowych. Tym razem ekipa Macieja Rozmarynowskiego udała się do Niechorza żeby zmierzyć się z ostatnim w ligowej tabeli Wybrzeżem Rewalskim Rewal.
-
31.10.2025
Akademia: Zapowiedź (2.11.2025)
Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniu 2 listopada 2025.
-
29.10.2025
Transmisja z Niechorza
Zapraszamy Was na transmisję z meczu trzeciej ligi w którym na boisku w Niechorzu piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Wybrzeżem Rewalskim Rewal.
Transmisja oczywiście z komentarzem.
Startujemy w piątek 31 października o godzinie 14:20.
-
29.10.2025
Przegrana z Avią (2014)
Drugi zespół rocznika 2014 swój mecz ligowy rozegrał już w piątek. Poloniści przegrali w 2. lidze okręgowej z Avią Kamionki 2:4 (1:3), a gole dla średzkiej drużyny strzelili Aleksander Król oraz Leon Mroczkowski.
-
29.10.2025
Porażka w Rawiczu (Młodziczki)
Zespół młodziczek w weekend udał się na kolejny mecz ligi wojewódzkiej do Rawicza. Rywali okazały się lepsze, ale Polonistki zebrały kolejne doświadczenie. W międzyczasie z Wydziału Gier i Ewidencji WZPN dotarła informacja, iż za mecz z Olympique Poznań nasz zespół zainkasował trzy punkty, choć na boisku padł remis.


























































