15.05.2012
Grali wypożyczeni poloniściW mieniony weekend kolejne spotkania w kończącym się powoli sezonie 2011/2012 rozegrali wypożyczeni piłkarze Polonii Środa.
35. minutowy występ pod koniec drugiej połowy w Płomyku Koźminiec zanotował Mateusz Pluciński. Jego drużyna przegrała na własnym boisku z Centrą Ostrów Wielkopolski 0:1 i ma już tylko matematyczne szanse na wywalczenie awansu do III ligi.
Nie udała się wyprawa Kłosowi Zaniemyśl do Kórnika. Miejsca Kotwica okazała się lepsza wygrywają 2:1. Pełne 90. minut w barwach Zaniemyśla zaliczyli Jakub Wiśniewski oraz Damian Ludwiczak. Kłos z 30. punktami na koncie plasuje się na siódmej pozycji w tabeli.
Najnowsze aktualności
-
18.04.2014
Z Cuiavią Inowrocław w sobotę
Po kolejne punkty ligowe piłkarze Polonii Środa wielkopolska wyjadą walczyć do Inowrocławia, gdzie zagrają z miejscową Cuiavią.
-
17.04.2014
Galeria: Polonia Środa - GKS Dopiewo
Zapraszamy do obejrzenia galeri zdjęć z środeowego spotkania Polonii Środa Wielkopolska zGKs-em Dopiewo. Fotografie wykonał Czesław Kościelski.
-
16.04.2014
Akcje oraz bramki z meczu Polonia - GKS
Dostępny jest już skrót dzisiejszego meczu Polonii Środa Wielkopolska z GKS-em Dopiewo. Zawody zakończyły się wygraną polonistów 2:0.
-
16.04.2014
Wyniki 24. kolejki III ligi
Poniżej prezentujemy komplet wyników 34. kolejki rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
16.04.2014
GKS Dopiewo pokonany w Środzie
W meczu 24. kolejki III ligi średzka Polonia pokonała na własnym terenie GKS Dopiewo 2:0 (1:0).
-
15.04.2014
Michał Chmielecki w Polonii
Mimo trwającej już rundy wiosennej do pierwszego zespołu Polonii Środa Wielkopolska dołączył Michał Chmielecki.





















































