29.10.2024
Grali w Środzie i Mosinie (2015)
W weekend ostatnią kolejkę rozgrywek turniejowych rozegrał rocznik 2015. W sobotę na Stadionie Średzkim rywalizowała grupa biała, natomiast w niedzielę grupa czerwona udała się do Mosiny.
Polonia 2015: Turniej WZPN
26 października 2024, godz. 9:00 - Środa Wielkopolska (stadion CSiR)
Konin: E2 Orlik Grupa 1
Polonia: Lena Wawroska, Yan Dzendziur, Maciej Małecki, Igor Jaśkowiak, Piotr Talaga, Nikodem Tatarek, Tymon Jędrzejowski, Bartosz Wachowiak, Wiktor Cavaliere, Julian Zimoch, Radosław Polk, Franciszek Pokładecki, Adam Winkel, Antoni Kulka. Trenerzy: Adrian Wojtysiak oraz Agnieszka Rezler.
W sobotni poranek na stadionie w Środzie Wielkopolskiej odbył się emocjonujący turniej piłkarski rocznika 2015, w którym udział wzięła drużyna grupy białej Polonii Środa Wielkopolska. Pogoda sprzyjała rywalizacji, a trybuny wypełniły się kibicami, w tym rodzinami młodych piłkarzy, którzy przybyli, by dopingować swoich ulubieńców. Zespół Polonii od samego początku prezentował się znakomicie, pokazując zarówno duże zaangażowanie, jak i wolę walki. Młodzi zawodnicy dali z siebie wszystko, a trener mógł być dumny z ich postawy na boisku. Każdy mecz był zacięty, a zawodnicy Polonii pokazywali coraz lepszą organizację gry i skuteczne akcje ofensywne.
Polonia 2015 II: Turniej WZPN
27 października 2024, godz. 13:00 - Mosina
Poznań: E2 Orlik Grupa 8
Polonia: Artem Zhyhadlo, Michał Fludra, Konrad Kriger, Michał Pietrzak, Leon Ruszkiewicz, Bartosz Różański, Franciszek Buczak, Artem Nesterchuk, Jakub Barcz, Jan Leporowski. Trenerzy: Adrian Wojtysiak oraz Agnieszka Rezler.
W niedzielne popołudnie w Mosinie odbył się turniej piłkarski rocznika 2015, w którym swoją obecnością i zapałem wyróżniła się drużyna grupy czerwonej Polonii Środa Wielkopolska. Mimo że to młodzi zawodnicy, na boisku pokazali prawdziwy hart ducha, zaangażowanie oraz nieustępliwą wolę walki. Cała drużyna grupy czerwonej pokazała ducha drużynowej współpracy i ogromne zaangażowanie, które przyniosło jej wiele cennych akcji oraz, co najważniejsze, wspaniałe doświadczenia. Młodzi piłkarze dali z siebie wszystko, a ich postawa na boisku była najlepszym dowodem, że ciężkie treningi przekładają się na grę i rozwój.
Najnowsze aktualności
-
20.05.2013
Podsumowanie 26. kolejki III ligi
Od piątku do niedzieli rozgrywana była 26. kolejka rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
20.05.2013
Zwycięstwo juniorów młodszych z Wartą III Poznań
W niedzielne przedpołudnie 19 maja zespół juniorów młodszych po 5 wyjazdowych spotkaniach, w końcu rozegrał mecz mistrzowski na własnych obiektach. Podopieczni trenera Roberta Halaburdy zmierzyli się z zespołem Warty III Poznań. Po dobrym i emocjonującym widowisku lepsi okazali się Poloniści pokonując rywala 2:1, prowadząc do przerwy 1:0.
-
20.05.2013
Pewne zwycięstwo rezerw
W niedzielę 19 maja rezerwy Polonii udały się do Czerniejewa na kolejny mecz. Tym razem w głównej roli w naszym zespole wystąpił A. Błaszak , który skompletował w tym dniu hat-tricka , a jednego gola dołożył najlepszy strzelec drużyny – A. Markiewicz. Pozwoliło to na pokonanie Czarnych 4 : 0 i przywiezienie do Środy cennych trzech punktów.
-
19.05.2013
Zwycięstwo po golu w doliczonym czasie gry
W niedzielne popołudnie drużyna dziewczyn Polonii Środa Wielkopolska podejmowała na własnym boisku Grom Wolsztyn. Po bardzo ciekawym i emocjonującym widowisku wygrały polonistki 2:1.
-
19.05.2013
Fogo wygrywa w Kobylinie
W mecz kończącym 26. kolejkę rozgrywek trzeciej ligi Fogo Luboń wygrał na wyjeździe z Piastem Kobylin 3:2 i umocnił się na dziesiątym miejscu w tabeli. Piast już powoli zaczyna żegnać z trzecim poziomem rozgrywkowym.





















































