OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

29.12.2015

Grają z nami: FRD Kukulski

Kolejny odcinek cyklu Grają z nami i prezentujemy profil kolejnej firmy która wspiera sekcję piłki nożnej Polonii Środa. Tym razem jest to Firma Robót Drogowych Krzysztof Kukulski.

Firma Robót Drogowych Krzysztof Kukulski działa na polskim rynku od 1993r. Jest to firma z Wielkopolski specjalizująca się w robotach drogowych i innych robotach z tym związanych.

Zakres świadczonych usług:

- budowa dróg i placów,

- remonty dróg masą asfaltową i emulsją asfaltową z grysami,

- roboty ziemne i rozbiórkowe z odzyskiwaniem odpadów,

- budowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej,

- budowa boisk sportowych,

- układanie masy asfaltowej o różnym kolorze i szerokości (np. ścieżki rowerowe w kolorze czerwonym)

- usługi transportowe samochodami ciężarowymi oraz zestawem niskopodwoziowym,

- sprzedaż żwiru z własnej żwirowni,

- frezowanie pni z wyciętych drzew,

- zimowe utrzymanie dróg (odśnieżanie i likwidacja gołoledzi)

Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym sprzętem koniecznym do wykonania tego typu prac.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prawidłowym i szybkim wykonywaniu powyższych robót.

Kontakt:

Firma Robót Drogowych

Krzysztof Kukulski

Kijewo 36B

63-000 Środa Wielkopolska

tel. 508 124 144

tel. 502 518 648

tel./fax 61 285 58 79

frd@interia.eu

Najnowsze aktualności

  • 04.04.2025

    Orlicy grali w Chabsku (2014)

    Polonia 2014 wzięła w weekend udział w bardzo intensywnym turnieju DoItPlay w Chabsku, gdzie zawodnicy rozegrali aż 12 meczów w systemie ligowym. Nasz zespół zakończył zawody na ósmym miejscu wśród trzynastu uczestników, ale nie wynik był najważniejszy. Poloniści pokazali się z dobrej strony, a trenerzy byli zadowoleni z gry swoich podopiecznych, co napawa dużym optymizmem przed startującymi w weekend rozgrywkami ligowymi. Zespół Kamila Kudły i Łukasza Żeglenia będzie rywalizował w starszej kategorii, w 2. lidze okręgowej młodzików D2.

  • 03.04.2025

    Niedziela w Bydgoszczy

    W najbliższą niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem ich rywalem będzie trzecioligowy Zawisza Bydgoszcz – jeden z kandydatów do awansu w tym sezonie.

  • 03.04.2025

    Polonia Środa w ćwierćfinale

    W meczu 1/8 finału Wielkopolskiego Pucharu Polski piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Poznaniu z Drużyną Wiary Lecha. Stawka tego pojedynku był awans do ćwierćfinału tych rozgrywek.

  • 02.04.2025

    Wysokie zwycięstwo u siebie (2013)

    Kolejny dobry mecz rozegrali zawodnicy Polonii 2013, którzy na własnym boisku podejmowali UKS APR II Jarocin. Nasz zespół wygrał 7:0 po bramkach Leona Jackowa, Jakuba Przybyłka, Stanisława Majchrzaka, Jakuba Kanoniczaka, Oliwiera Wiczyńskiego oraz Sebastiana Ciszewicza. Po dwóch meczach Poloniści mają komplet punktów, a ich kolejnym rywalem będzie Polonia 1912 Leszno.

  • 02.04.2025

    Cztery punkty w dwóch meczach (2012)

    Zespół młodzików starszych (rocznik 2012) rozegrał kolejne mecze ligowe w sobotę i we wtorek. Podopieczni Bartosza Tomaszewskiego najpierw zremisowali 1:1 z Lechem Poznań/Południe, a bramkę na wagę remisu strzelił Witold Chojnacki. Z kolei we wtorek zespół udał się do Nowych Skalmierzyc, gdzie wygrał 3:1 z miejscową Pogonią po bramkach Szymona Kempskiego, Witolda Chojnackiego oraz Jeremiego Sójki.

  • 02.04.2025

    Sześć punktów trampkarzy (2011)

    Ostatnie dni były udane dla zespołu Polonii 2011 rywalizującego w 1. lidze wojewódzkiej C2. Poloniści w sobotę wygrali wyjazdowy mecz z Akadermią Krecika Ostrów Wielkopolski po golach Jana Jankowiaka i Oskara Różewicza. Natomiast w środę Polonia pokonała na płycie głównej średzkiego stadionu Orkan Chorzemin strzelając aż siedem bramek. Dwukrotnie do siatki trafiali Giovani Henriquez-Gajda oraz Oskar Różewicz, a po jednym golu dołożyli Jan Jankowiak, Kuba Kucharski oraz Antoni Kaus.

  • 02.04.2025

    Wysoka wygrana z Trzynastką (2010)

    Dobrą formę utrzymuje Polonia 2010, która odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w 1. lidze wojewódzkiej C1. Tym razem nasz zespół wygrał na wyjeździe 8:0 (2:0) z Poznańska 13 Poznań. Po dwie bramki strzelili Sviatoslav Melnykov, Kamil Jankowiak i Łukasz Miszkiewicz, a po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Fórmaniak oraz Borys Kasprzak. Zespół rywalizujący w 2. lidze wojewódzkiej po ciekawym i pełnym goli spotkaniu przegrał 4:5 (1:3) z Polonią 1912 II Leszno, z kolei trzeci zespół wysoko przegrał z faworytem do awansu - Unią Swarzędz.

  • 01.04.2025

    Punkty stracone w doliczonym czasie (2009)

    Po wyrównanym meczu Polonia 2009 podzieliła się w niedzielę z punktami z Unią Swarzędz. Goście wyszli na prowadzenie na początku meczu, ale Poloniści zdołali wyjść na prowadzenie po golach Michała Deręgowskiego i Antoniego Łukaszewskiego. Kiedy wydawało się, że Poloniści zdobędą trzy punkty to goście w doliczonym czasie wyrównali, a po kilku chwilach arbiter zakończył mecz.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.