03.10.2014
Grają poloniściJak co weekend poloniści ze wszystkich grup młodzieżowych naszej sekcji rozegrają swoje spotkania. Tym razem będzie to dziewięć zespołów. Cztery z nich zagrają na swoim boisku, a pięć spotkań odbędzie się na wyjeździe.
Jako pierwsi na boisko wybiegną juniorzy młodsi. Podopieczni Ireneusza Janickiego w sobotę o godzinie 11:00 podejmować będą Wartę II Poznań. Spotkanie zostanie rozegrane na górnym boisku Centrum Treningowego Polonii.
Także w sobotę ale o godzinie 13:00 swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrają trampkarze starsi. Ich rywalem będzie Jarota Jarocin a spotkanie odbędzie się także na górnym boisku Centrum Treningowego Polonii.
Także o godzinie 13:00 ale w Śremie swój mecz rozegrają trampkarze młodsi Polonii Środa.
Podopieczni Marcina Lecieja zagrają z miejscową Wartą.
O godzinie 15:00 swoje kolejne spotkanie w III lidze rozegra pierwszy zespół Polonii Środa. Tym razem zagra on w Swarzędzu z miejscową Unią.
Jako ostatni w sobotę na boisko wybiegną młodziki młodsze. O godzinie 15:30 zagrają w Poznaniu a ich rywalem będzie miejscowy Koziołek.
W niedzielę odbędą się cztery spotkania. Dwa będą na boiskach w Środzie Wlkp. a dwa na wyjeździe.
O godzinie 11:00 na górnym boisku Centrum Treningowego Polonii drugi zespół prowadzony przez trenera Mariusza Bekasa podejmować będzie drużynę Juranda Koziegłowy.
W tym samym czasie żaki młodsze z rocznika 2007 zagrają w kolejnym ligowym turnieju. Tym razem spotkają się ze swymi rywalami w Śremie.
O godzinie 13:00 na orliku przy ulicy Lipowej podopieczni Leszka Maźwy czyli orliki starsze zagrają także swój ligowy turniej.
Zmagania ligowe naszych zespołów zakończy występ żeńskiej drużyny która o godzinie 14:00 w Koninie zmierzy się z tamtejszą Górniczną Konin.
Najnowsze aktualności
-
30.08.2009
Zestaw wyników IV kolejki
Po kolejnym weekendzie gier w IV lidze grupy północnej, na czele znajduje się nadal Leśnik Margonin. Po wysokim zwycięstwie nad naszą drużyną wyprzedza on Lechie Kostrzyn, która awansowała na drugie miejsce. Na trzeciej pozycji znajduje się Polonia Środa.
-
30.08.2009
Bolesna porażka z Leśnikiem
W sobotnie popołudnie średzcy piłkarze wybrali się na mecz do Margonina , na spotkanie z miejscowym Leśnikiem , liderem IV ligi gr. północnej
-
28.08.2009
Z Margonina na żywo
W sobotę 29 sierpnia Polonia rozegra na wyjeżdzie bardzo ciekawy mecz z Leśnikiem Bro-Margo Margonin . Mecz rozpocznie się o 17.00 i kilka minut
-
26.08.2009
Wyjazdowe spotkania juniorów
W najbliższy weekend juniorzy naszego klubu wybierają się odpowiednio do Śremu i Kępna, aby rozegrać swoje kolejne mecze w rozgrywkach Wiekopolskiej Ligi Juniorów.
-
27.08.2009
Emocje w Margoninie- kto liderem po IV kolejce?
Po następnej serii spotkań, tylko jedna drużyna może dysponować kompletem punktów. Czy tym zespołem będzie Polonia Środa Wielkopolska? Wszystko wyjaśni się w sobotę przed 19.00.

























































