20.09.2021
Gra wewnętrzna żaków (2014)W sobotę zespół żaka młodszego rozegrał grę wewnętrzną - mecz sparingowy z drugim zespołem Żaka Starszego KS Polonia czyli zespołem z rocznika 2013.
Pełne zaangażowanie i skupienie na grze Chłopców pokazało że ze starszymi kolegami mogą grać jak równy z równym. Różnice fizycznej siły nadrabiali nieustępliwością oraz twardą grą.
W spotkaniu udział wzięli: Gustaw Plewiński, Wojtek Bartczak, Leon Gabryelewicz, Szymon Różewicz, Wojtek Rymaszewski, Ksawery Sójka, Adam Małolepszy, Julian Zimoch, Bartosz Wachowiak, Maciej Małecki, Aleksander Król, Nikodem Czerniak, Igor Orłowski, Tymon Regulski, Filip Pietrzak, Wojciech Włodarczyk, Alan Strugała.
Najnowsze aktualności
-
02.04.2012
"Grad" bramek w meczu młodzików
W sobotę 31 marca przy bardzo kapryśnej pogodzie zespół młodzików rozpoczął rundę wiosenną rozgrywek w grupie mistrzowskiej. Do Środy przyjechał bardzo mocny zespół Nielby Wągrowiec. Poloniści pokazali się z bardzo dobrej strony i wysoko wygrali z przeciwnikami w stosunku 5:1.
























































