OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

11.09.2016

Goście z Gościna nie dojechali

Niestety nie odbył się zaplanowany na sobotę mecz trzeciej kolejki II ligi kobiet pomiędzy drużynami „Polonii” Środa i „Olimpu” Gościno. Nieoficjalnie przyczyną niestawienia się rywalek na zawody były kłopoty z transportem!

Sędziowie fakt nie dojechania gości odnotowali protokóle, a decyzję o ewentualnym walkowerze podejmą odpowiednie organy związkowe! 

W tej sytuacji trenerzy Marek i Dawid Gierałka,  podjęli decyzję o przeprowadzeniu „gry wewnętrznej”. Dziewczęta podzielone zostały na dwa  dziewięciu-osobowe zespoły A i B, które rozegrały pomiędzy sobą mecz na głównej płycie boiska. Gra trwała 40 minut (2 X 20 minut). Drużyna A zwyciężyła drużynę B w stosunku 2 : 1 !

W najbliższą sobotę „Polonia” uda się do Konina na mecz z drużyną „Górnicza” Konin! Początek spotkania o godz.  11.00 – zapraszamy!

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.