21.08.2011
Galeria: Polonia Środa - Polonia LesznoZapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z niedzielnego meczu III ligii grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w którym nasza drużyna pokonała swą imienniczkę z Leszna 3:0. Bramki dla Polonii strzelili: Krzysztof Błędkowski, Michał Stańczyk i Łukasz Przybyłek.
Zdjęcia można obejrzeć tutaj.
Najnowsze aktualności
-
23.04.2012
Pewne zwycięstwo młodzików
Kolejny mecz mistrzowski zespół młodzików rozegrał w sobotę 21 kwietnia na własnym boisku. Przeciwnikiem Polonii była drużyna Błękitnych Owińska. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszych graczy 6:0. Tym samym młodzicy po tej wygranej awansowali na 2 miejsce w grupie mistrzowskiej D-2.






















































