29.11.2025
Futsal: Polonia U-17 awansowała do II fazy (2009/2010)
Polonia 2009/2010 bez straty gola wygrała sobotni turniej I fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali w Zaniemyślu nasz zespół wygrywał kolejno 7:0 z III LO Futsal Leszno, 7:0 z Iskrą Kochlice oraz 2:0 z Polonią 1912 Leszno! Druga faza eliminacji, do której awans z grupy 3. wywalczyła też Polonia 1912 Leszno, zostanie rozegrana w terminie 20/21 grudnia.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-17 w futsalu - I faza eliminacji
29 listopada 2025, godz. 10:00 - Zaniemyśl
Wyniki:
Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (2:0) III LO Futsal Leszno
Adam Mostowiak 3, 19, Maciej Jachnik 7, Filip Staszak 12, Kamil Jankowiak 14, Nikodem Walkowiak 18, Benjamin Wałuszko 20
Iskra Kochlice 1:4 (0:1) Polonia 1912 Leszno
Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (5:0) Iskra Kochlice
Kamil Jankowiak 7, 9, Mateusz Fórmaniak 8, 8, 14, Antoni Łukaszewski 10, 12
III LO Futsal Leszno 1:5 (0:3) Polonia 1912 Leszno
Polonia 1912 Leszno 0:2 (0:1) Polonia Środa Wielkopolska
Kacper Pustkowiak 2, Maciej Jachnik 20
Iskra Kochlice 2:4 (1:2) III LO Futsal Leszno
Tabela końcowa:
1. Polonia Środa Wielkopolska | 16:0 | 9 punktów - AWANS
2. Polonia 1912 Leszno | 9:4 | 6 punktów - AWANS
3. III LO Futsal Leszno | 5:14 | 3 punkty
4. Iskra Kochlice | 3:15 | 0 punktów
Kadra Polonii:
12. Bartlomiej Wiczyński (bramkarz)
13. Nikodem Walkowiak (bramkarz)
4. Maciej Jachnik
7. Kamil Jankowiak
8. Benjamin Wałuszko
9. Filip Staszak
17. Kacper Pustkowiak
18. Antoni Łukaszewski
20. Adam Mostowiak
99. Mateusz Fórmaniak
Trener: Jakub Budych.
Najnowsze aktualności
-
11.10.2023
Transmisja meczu ze Stolemem
Oczywiście ze spotkania dwunastej kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się ze Stolem Gniewino przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji w niedzielę 15 października o godzinie 14:45.
-
11.10.2023
Turniej żaków w Środzie (2016)
W sobotę zespół żaków F2 Polonii (rocznik 2016) był gospodarzem turnieju ligowego w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W turnieju poza zespołami Polonii udział wzięli Zjednoczeni Września, Polanin Strzałkowo oraz Victoria Września.
-
11.10.2023
Gra wewnętrzna żaków (2015)
Z powodu wycofania się sparingpartnera rocznik 2015 zmuszony był rozegrać jedynie gry wewnętrzne. Wszyscy zawodnicy byli bardzo zaangażowani w grę. Mimo niesprzyjającej pogody ekipy miały ogromną frajdę z gry, a młodzi piłkarze byli skupieni na realizowaniu aspektów, nad którymi pracowali w minionym tygodniu.
-
11.10.2023
Orlicy rywalizowali w Śremie (2014)
W sobotę rocznik 2014 brał udział w turnieju ligowym w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, który odbywał się w Śremie. Poloniści rywalizowali z Wartą Śrem I, Wartą Śrem II, Kłosem Zaniemyśl, Kotwicą Kórnik oraz Spartą-Sklejką Orzechowo.
-
11.10.2023
Turniej ligowy w Środzie (2013)
W niedzielne przedpołudnie zespół Polonii Środa Wielkopolska był gospodarzem ligowego turnieju orlików E1. Na płycie głównej poza Polonią rywalizowały Avia Kamionki, Orlik Miłosław, UKS Śrem oraz Warta Śrem.
-
10.10.2023
Zacząć wygrywać
Przed piłkarzami Polonii Środa Wielkopolska kolejny mecz sezonu 2023/24. Nasz zespół podejmie na własnym boisku Stolem Gniewino. Dla obu zespołów ze względu na ich sytuację w ligowej tabeli będzie to spotkanie za tak zwane sześć punktów.
-
10.10.2023
Z Talentem na szóstkę (2012)
W sobotnie przedpołudnie zawodnicy trenerów Dominika Rogowskiego i Kornela Ladrowskiego zmierzyli się na boisku Centrum Treningowego Polonii z rówieśnikami z UKS Talent Poznań. Mecz rozegrany w ramach rozgrywek II ligi okręgowej młodzików D2 zakończył się zwycięstwem Polonii 6:1, chociaż to goście jako pierwsi trafili do siatki. Nasz zespół jednak z każdą minutą prezentował się coraz lepiej i potrafił odwrócić losy spotkania.
-
10.10.2023
Zwycięstwo z Akademią Młodego Piłkarza (2013)
W sobotę swój ósmy już mecz w I lidze okręgowej młodzików młodszych rozegrał zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013). Podopieczni Radosława Falgiera i Kamila Drzewieckiego na wyjeździe rywalizowali z poznańską Akademią Młodego Piłkarza. Pojedynek był długimi momentami bardzo zacięty, ale ostatecznie to nasz zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W pierwszej połowie dwukrotnie do siatki trafił Paweł Szumski, a po przerwie bramki zdobyli Jakub Przybyłek oraz Maksymilian Małecki.




























































