OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

29.11.2025

Futsal: Polonia U-17 awansowała do II fazy (2009/2010)

Polonia 2009/2010 bez straty gola wygrała sobotni turniej I fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali w Zaniemyślu nasz zespół wygrywał kolejno 7:0 z III LO Futsal Leszno, 7:0 z Iskrą Kochlice oraz 2:0 z Polonią 1912 Leszno! Druga faza eliminacji, do której awans z grupy 3. wywalczyła też Polonia 1912 Leszno, zostanie rozegrana w terminie 20/21 grudnia.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-17 w futsalu - I faza eliminacji
29 listopada 2025, godz. 10:00 - Zaniemyśl

Wyniki:

Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (2:0) III LO Futsal Leszno
Adam Mostowiak 3, 19, Maciej Jachnik 7, Filip Staszak 12, Kamil Jankowiak 14, Nikodem Walkowiak 18, Benjamin Wałuszko 20

Iskra Kochlice 1:4 (0:1) Polonia 1912 Leszno

Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (5:0) Iskra Kochlice
Kamil Jankowiak 7, 9, Mateusz Fórmaniak 8, 8, 14, Antoni Łukaszewski 10, 12

III LO Futsal Leszno 1:5 (0:3) Polonia 1912 Leszno

Polonia 1912 Leszno 0:2 (0:1) Polonia Środa Wielkopolska
Kacper Pustkowiak 2, Maciej Jachnik 20

Iskra Kochlice 2:4 (1:2) III LO Futsal Leszno

Tabela końcowa:

1. Polonia Środa Wielkopolska | 16:0 | 9 punktów - AWANS
2. Polonia 1912 Leszno | 9:4 | 6 punktów - AWANS
3. III LO Futsal Leszno | 5:14 | 3 punkty
4. Iskra Kochlice | 3:15 | 0 punktów


Kadra Polonii:

12. Bartlomiej Wiczyński (bramkarz)
13. Nikodem Walkowiak (bramkarz)
4. Maciej Jachnik
7. Kamil Jankowiak
8. Benjamin Wałuszko
9. Filip Staszak
17. Kacper Pustkowiak
18. Antoni Łukaszewski
20. Adam Mostowiak
99. Mateusz Fórmaniak

Trener: Jakub Budych.

Najnowsze aktualności

  • 22.02.2024

    Polonia 2010 II: Terminarz I ligi okręgowej C2

    Przedstawiamy terminarz rozgrywek I ligi okręgowej trampkarzy C2, w której rywalizować będzie zespół Polonii Środa 2010 II prowadzony przez trenera Patryka Słomczyńskiego. Pierwsza kolejka została zaplanowana na 23/24 marca, a Polonia na wyjeździe zmierzy się wtedy z Avią Kamionki. Runda wiosenna zakończy się 22/23 czerwca.

  • 22.02.2024

    Polonia 2008/2009 II: Terminarz I ligi okręgowej B2

    Zespół Polonii Środa Wielkopolska 2008/2009 II poznał terminarz rozgrywek w rundzie wiosennej. Nasz zespół składający się z zawodników urodzonych w 2008 oraz 2009 będzie rywalizował w I lidze okręgowej B2. Młodzi Poloniści pierwszy mecz rozegrają 13/14 kwietnia, a ich rywalem na boisku w Środzie Wielkopolskiej będzie Wiara Lecha Poznań. Runda wiosenna zakończy się 15/16 czerwca.

  • 22.02.2024

    Minimalna porażka z seniorami (2008)

    W pierwszym meczu sparingowym podczas zgrupowania w Licheniu Starym zespół Polonii 2008 pierwszy raz mierzył się z zespołem seniorskim! Rywalem podopiecznych Przemysława Otuszewskiego i Marcina Duchały byli zajmujący 4. miejsce w klasie okręgowej Czarni Ostrowite. Spotkanie zakończyło się minimalną porażką naszej drużyny 0:1.

  • 22.02.2024

    Polonistki pokonały GKS Sompolno (Juniorki)

    Zespół naszych juniorek również rozegrał wczoraj grę kontrolną, a jej rywalami byli chłopacy z GKS Sompolno. Polonistki były skuteczniejsze i pokonały zespół z okręgu konińskiego 5:2!

  • 22.02.2024

    Przekonujące zwycięstwo z Górnikiem (2009)

    W środę pierwszy mecz sparingowy podczas obozu akademii w Licheniu Starym rozegrali trampkarze starsi (rocznik 2009). Zawodnicy Polonii prowadzeni przez Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego popisali się wysoką skutecznością i zaaplikowali rywalom dziewięć bramek!

  • 21.02.2024

    Festiwal strzelecki w Licheniu (2011)

    Swój pierwszy mecz podczas obozu w Licheniu Starym rozegrali wczoraj młodzicy starsi Polonii. Podopieczni Kamila Kudły wysoko pokonali grający konińskiej lidze okręgowej GKS Sompolno.

  • 20.02.2024

    Trampkarze trenują przed wiosną (2010)

    Przygotowujący się do rundy wiosennej sezonu 2023/2024 trampkarze młodsi Polonii przebywają obecnie na zgrupowaniu w Licheniu Starym, gdzie rozegrali już pierwszą grę kontrolną z Victorią Września (zwycięstwo 6:1). Jeszcze przed obozem zagrali też z Lechem Poznań (porażka 2:4).

  • 19.02.2024

    Orlicy młodsi grali z KKS-em (2014)

    W sobotę na średzkim boisku hokejowym zespół orlików młodszych (rocznik 2014) w ramach gry kontrolnej zmierzył się z rówieśnikami reprezentującymi KKS 1925 Kalisz.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.