OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

29.11.2025

Futsal: Polonia U-17 awansowała do II fazy (2009/2010)

Polonia 2009/2010 bez straty gola wygrała sobotni turniej I fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali w Zaniemyślu nasz zespół wygrywał kolejno 7:0 z III LO Futsal Leszno, 7:0 z Iskrą Kochlice oraz 2:0 z Polonią 1912 Leszno! Druga faza eliminacji, do której awans z grupy 3. wywalczyła też Polonia 1912 Leszno, zostanie rozegrana w terminie 20/21 grudnia.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-17 w futsalu - I faza eliminacji
29 listopada 2025, godz. 10:00 - Zaniemyśl

Wyniki:

Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (2:0) III LO Futsal Leszno
Adam Mostowiak 3, 19, Maciej Jachnik 7, Filip Staszak 12, Kamil Jankowiak 14, Nikodem Walkowiak 18, Benjamin Wałuszko 20

Iskra Kochlice 1:4 (0:1) Polonia 1912 Leszno

Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (5:0) Iskra Kochlice
Kamil Jankowiak 7, 9, Mateusz Fórmaniak 8, 8, 14, Antoni Łukaszewski 10, 12

III LO Futsal Leszno 1:5 (0:3) Polonia 1912 Leszno

Polonia 1912 Leszno 0:2 (0:1) Polonia Środa Wielkopolska
Kacper Pustkowiak 2, Maciej Jachnik 20

Iskra Kochlice 2:4 (1:2) III LO Futsal Leszno

Tabela końcowa:

1. Polonia Środa Wielkopolska | 16:0 | 9 punktów - AWANS
2. Polonia 1912 Leszno | 9:4 | 6 punktów - AWANS
3. III LO Futsal Leszno | 5:14 | 3 punkty
4. Iskra Kochlice | 3:15 | 0 punktów


Kadra Polonii:

12. Bartlomiej Wiczyński (bramkarz)
13. Nikodem Walkowiak (bramkarz)
4. Maciej Jachnik
7. Kamil Jankowiak
8. Benjamin Wałuszko
9. Filip Staszak
17. Kacper Pustkowiak
18. Antoni Łukaszewski
20. Adam Mostowiak
99. Mateusz Fórmaniak

Trener: Jakub Budych.

Najnowsze aktualności

  • 12.03.2024

    Porażka na inaugurację (2009)

    Zespół trampkarzy starszych Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2009) w piątek rozegrał inauguracyjny mecz Ligi Profesjonalnej C1. Młodzi Poloniści po emocjonującym spotkaniu przegrali 1:3 (1:1) z zespołem Warty Poznań 2010. Jedyną bramkę dla podopiecznym Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego strzelił z rzutu karnego Benjamin Wałuszko.

  • 12.03.2024

    Akademia: Podział lig bezwynikowych - wiosna 2024

    Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował podział grup rozgrywek bezwynikowych w kategoriach orlik, żak oraz skrzat. Zawody rozgrywane są w formie turniejowej i nie są w nich prowadzone tabele. Polonię reprezentować będzie siedem drużyn.

  • 11.03.2024

    Transmisja z Kleczewa

    Oczywiście ze spotkania 1/16 finału Wielkopolskiego Pucharu Polski w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Sokołem Kleczew przeprowadzmy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek naszej transmisji w środę 13 marca o godzinie 15:15.

  • 11.03.2024

    Startują rozgrywki pucharowe

    W najbliższą środę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozpoczną zmagania w tegorocznym Wielkopolskim Pucharze Polski. W meczu pierwszej rundy (1/16 finału) poloniści staną przed nie lada wyzwaniem gdyż zmierzą się z innym trzecioligowcem Sokołem Kleczew i to na jego boisku.

  • 10.03.2024

    3. miejsce w turnieju DoItPlay (2008)

    Zespół juniorów młodszych Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2008) wziął udział w weekendowym turnieju DoItPlay w Ustroniu Morskim. Poloniści do ostatniej minuty walczyli o drugie miejsce, ale remis wystarczył do zajęcia trzeciego miejsca. Jedyną drużyną, która potrafiła pokonać Polonię, była Wisła Płock. W pozostałych meczach nasz zespół wywalczył 15 punktów.

  • 10.03.2024

    Piorunujące 45 minut Polonii

    Tym razem w niedzielę kolejne spotkanie ligowe rozegrali piłkarze Polonii Środa Wielkopolska. Podopieczni Pawła Kutyni podejmowali na własnym boisku beniaminka Wikęd Luzino.

  • 09.03.2024

    Lider zostaje w Rzeszowie

    W sobotę 9 marca piłkarki Polonii Środa Wielkopolska podejmowały na własnym boisku Resovię Rzeszów. Praktycznie wszystkie oczy kibiców Orlen I ligi kobiet zwrócone były na Środę Wielkopolską bo było to spotkanie lidera z wiceliderem i walka o pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

  • 06.03.2024

    Wygrany sparing z Mieszkiem (2012)

    W niedzielę młodzicy młodsi Polonii (rocznik 2012) rozegrali grę kontrolną na wyjeździe z Mieszkiem Gniezno. Dobra gra do przerwy zaowocowała zdobyciem czterech bramek przez młodych Polonistów. W drugiej części do głosu doszli gospodarze, którym udało się zmniejszyć straty. Ostatecznie podopieczni Bartosza Tomaszewskiego i Miłosza Chojnackiego wygrali 5:4.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.