OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

29.11.2025

Futsal: Polonia U-17 awansowała do II fazy (2009/2010)

Polonia 2009/2010 bez straty gola wygrała sobotni turniej I fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali w Zaniemyślu nasz zespół wygrywał kolejno 7:0 z III LO Futsal Leszno, 7:0 z Iskrą Kochlice oraz 2:0 z Polonią 1912 Leszno! Druga faza eliminacji, do której awans z grupy 3. wywalczyła też Polonia 1912 Leszno, zostanie rozegrana w terminie 20/21 grudnia.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-17 w futsalu - I faza eliminacji
29 listopada 2025, godz. 10:00 - Zaniemyśl

Wyniki:

Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (2:0) III LO Futsal Leszno
Adam Mostowiak 3, 19, Maciej Jachnik 7, Filip Staszak 12, Kamil Jankowiak 14, Nikodem Walkowiak 18, Benjamin Wałuszko 20

Iskra Kochlice 1:4 (0:1) Polonia 1912 Leszno

Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (5:0) Iskra Kochlice
Kamil Jankowiak 7, 9, Mateusz Fórmaniak 8, 8, 14, Antoni Łukaszewski 10, 12

III LO Futsal Leszno 1:5 (0:3) Polonia 1912 Leszno

Polonia 1912 Leszno 0:2 (0:1) Polonia Środa Wielkopolska
Kacper Pustkowiak 2, Maciej Jachnik 20

Iskra Kochlice 2:4 (1:2) III LO Futsal Leszno

Tabela końcowa:

1. Polonia Środa Wielkopolska | 16:0 | 9 punktów - AWANS
2. Polonia 1912 Leszno | 9:4 | 6 punktów - AWANS
3. III LO Futsal Leszno | 5:14 | 3 punkty
4. Iskra Kochlice | 3:15 | 0 punktów


Kadra Polonii:

12. Bartlomiej Wiczyński (bramkarz)
13. Nikodem Walkowiak (bramkarz)
4. Maciej Jachnik
7. Kamil Jankowiak
8. Benjamin Wałuszko
9. Filip Staszak
17. Kacper Pustkowiak
18. Antoni Łukaszewski
20. Adam Mostowiak
99. Mateusz Fórmaniak

Trener: Jakub Budych.

Najnowsze aktualności

  • 17.04.2024

    Skrzaty rozpoczęły rundę w Brzeźnie (2017)

    W niedzielę ligowe granie rozpoczęły skrzaty Polonii (rocznik 2017 i młodsi). Nasi najmłodsi piłkarze rywalizowali na boisku w Brzeźnie w ramach pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.

  • 17.04.2024

    Turniej żaków młodszych w Swarzędzu (2016)

    W sobotę na obiektach Unii w Swarzędzu zespół żaków młodszych Polonii (rocznik 2016) rozegrał pierwszym w tym roku turniej rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.

  • 17.04.2024

    Żacy zagrali w Środzie i Kórniku (2015)

    W sobotę grupa biała żaków starszych Polonii (rocznik 2015) była gospodarzem turnieju pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych. Grupa czerwona w ramach tych samych rozgrywek udała się do Kórnika.

  • 17.04.2024

    Orlicy młodsi grali w Kamionkach (2014)

    W niedzielę Polonia 2014 wzięła udział w pierwszych turniejach z cyklu rozgrywek bezwynikowych, których gospodarzem była Avia Kamionki.

  • 17.04.2024

    Orlicy rywalizowali w Śremie (2013)

    Zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013 II) aktywnie spędził sobotnie popołudnie. Nasza drużyna wzięła udział w turnieju rozgrywek bezwynikowych w Śremie.

  • 17.04.2024

    Transmisja meczu z Pogonią II

    W spotkaniu 26. kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 piłkarze Polonii Środa zmierzą się z drugim zespołem Pogoni Szczecin. Z tego meczu przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji w sobotę 20 kwietnia o godzinie 16:45.

  • 16.04.2024

    Zrewanżować się za jesień

    Ciekawie zapowiada się najbliższe spotkanie ligowe piłkarzy Polonii Środa Wielkopolska. Tym razem podopieczni Pawła Kutyni podejmą na własnym boisku drugi zespół występującej w PKO Ekstraklasie Pogoni Szczecin.

  • 15.04.2024

    Zwycięstwo i porażka Polonistek (Juniorki)

    Zespół juniorek Polonii w weekend rozpoczął zmagania ligowe. Polonistki wiosną rywalizują z rozgrywkach ligi wojewódzkiej kobiet, w której toczy się walka o awans do Centralnej Ligi Juniorek, a także w III lidze okręgowej trampkarzy młodszch C2, gdzie rywalizują z chłopcami urodzonymi w 2010 roku.

    Inauguracja w rozgrywkach ligi wojewódzkiej kobiet była imponująca, bo nasze zawodniczki wygrały 10:0 (2:0) z drużyną Olimpic Śrem, a aż pięciokrotnie na listę strzelców wpisała się Martyna Nowaczyk. Spotkanie III ligi okręgowej trampkarzy zakończyło się niekorzystny dla Polonistek wynikiem. Nasze piłkarki przegrały 2:3 (0:2) z drużyną SP Gol Środa Wielkopolska.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.