06.01.2026
Futsal: Polonia U-15 nie awansowała do turnieju finałowego (2011)
Polonia 2011 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu. Nasz zespół podczas turnieju rozgrywanego w Gliwicach wywalczył jeden punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław, a następnie przegrał z Ruchem Chorzów oraz KT Gliwice.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-15 w futsalu - III faza eliminacji
6 stycznia 2026, godz. 9:30 - Gliwice
Wyniki:
KT Gliwice 1:7 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 2:2 Polonia Środa Wielkopolska
Bramki dla Polonii: Jan Jankowiak - 2
KT Gliwice 1:12 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 6:1 Polonia Środa Wielkopolska
Bramka dla Polonii: Wojciech Śnitko
Śląsk Wrocław 2:4 Ruch Chorzów
KT Gliwice 6:5 Polonia Środa Wielkopolska
Bramki dla Polonii: Wojciech Śnitko - 2, Filip Majchrzak, Kuba Kucharski, Jeremiasz Wesołowski
Tabela końcowa:
1. Ruch Chorzów | 17:4 | 9 punktów - AWANS
2. Śląsk Wrocław | 16:7 | 4 punkty - AWANS
3. KT Gliwice | 8:24 | 3 punkty
4. Polonia Środa Wielkopolska | 8:14 | 1 punkt
Kadra Polonii:
1. Jan Staniaszek (bramkarz)
2. Giovani Henriquez-Gajda
3. Jan Jankowiak
4. Adam Jankowski
5. Hubert Kowalski
6. Kuba Kucharski
7. Filip Majchrzak
8. Mikołaj Podlak
9. Mateusz Szklarski
10. Wojciech Śnitko
11. Jeremiasz Wesołowski
Trenerzy: Mateusz Zawalski oraz Adrian Wojtysiak.
Najnowsze aktualności
-
22.08.2022
Trampkarze zakończyli obóz dochodzeniowy (2009)
Zespół trampkarzy starszych (rocznik 2009) prowadzony przez trenerów Miłosza Twardowskiego i Marcina Parusa w ubiegłym tygodniu wziął udział w obozie dochodzeniowym na obiektach naszego klubu. Zawodnicy odbywali dwie jednostki treningowe dziennie, a na zakończenie udali się na pływalnię. W sobotę podsumowano ten intensywny tydzień meczem sparingowym i spotkaniem integracyjnym z rodzicami.
-
22.08.2022
Sześć bramek z Polonią 1912 Leszno (2008)
W meczu trzeciej kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała 6:2 (2:0) Polonię 1912 Leszno. Bramki dla podopiecznych Przemysława Otuszewskiego i Wojciecha Gąsiorowskiego strzelali Mikołaj Kowalski - dwie, Paweł Sarna oraz Nikodem Bliskowski. Ponadto rywale dwukrotnie trafiali do własnej bramki.
-
22.08.2022
Porażka z Resovią
W sobotę 20 sierpnia piłkarki Polonii Środa rozegrały kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół podejmował na własnym boisku Resovię Rzeszów. Mecz z Resovią Rzeszów był dla naszego szansą, by przełamać niekorzystny bilans spotkań z tym zespołem. Jak do tej pory nie udało nam się pokonać rywalek ani grając u siebie ani na wyjazdach.
-
22.08.2022
Szesnaście bramek w meczu z Górnikiem (2006)
W meczu drugiej kolejki I Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała 13:3 (9:1) zespół Górnika Konin, który składał się z zawodników urodzonych w 2007 roku. Bramki dla podopiecznych Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka strzelali Jakub Wawroski - trzy, Oskar Pawlak - trzy, Szymon Rauhut - trzy, Jakub Płonka z rzutu karnego, Kacper Manicki, Maksymilian Łoniewski oraz Krzysztof Bartkowiak.
-
20.08.2022
Trzynaście bramek na Stadionie Średzkim
W meczu czwartej kolejki III ligi grupy 2 zespół Polonii Środa podejmował na własnym boisku beniaminka Vinetę Wolin. Poloniści przystąpili do tego spotkania osłabieni brakiem Kacpra Nowaka i Damiana Buczmy co spowodowało wymuszone zmiany w składzie. Od pierwszych minut na boisku pojawili się młodzi średzianie Filip Łasocha i Aleksander Kluczyński.
-
27.08.2022
Akademia: Zapowiedź weekendu (20/21 sierpnia)
Wszystkie trzy mecze naszych reprezentantów Lig Wojewódzkich odbędą się w weekend w Środzie Wielkopolskiej. Na Stadionie Lekkoatletycznym zagrają juniorzy młodsi i trampkarze starsi, natomiast młodzicy młodsi swój mecz rozegrają na boisku CTP 1. Ponadto pozostałe nasze drużyny rozegrają gry kontrole i wezmą udział w turniejach!
-
19.08.2022
Porażka na inaugurację w Koninie (2011)
W meczu pierwszej kolejki Ligi Wojewódzkiej młodzików młodszych zespół Polonii Środa Wielkopolska przegrał 0:9 (0:5) z Górnikiem Konin. Będąca w przebudowie drużyna prowadzona przez Kamila Kudłę i Kornela Ladrowskiego była wsparta przez zawodników z rocznika 2012.
-
18.08.2022
Sparingowo z Wartą Śrem (2014)
W sobotę 13 sierpnia zespół żaków starszych Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2014) był gospodarzem meczu sparingowego przeciwko zawodnikom Warty Śrem.

























































