OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

06.01.2026

Futsal: Polonia U-15 nie awansowała do turnieju finałowego (2011)

Polonia 2011 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu. Nasz zespół podczas turnieju rozgrywanego w Gliwicach wywalczył jeden punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław, a następnie przegrał z Ruchem Chorzów oraz KT Gliwice.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-15 w futsalu - III faza eliminacji
6 stycznia 2026, godz. 9:30 - Gliwice

Wyniki:

KT Gliwice 1:7 Ruch Chorzów

Śląsk Wrocław 2:2 Polonia Środa Wielkopolska
Bramki dla Polonii: Jan Jankowiak - 2

KT Gliwice 1:12 Śląsk Wrocław

Ruch Chorzów 6:1 Polonia Środa Wielkopolska
Bramka dla Polonii: Wojciech Śnitko

Śląsk Wrocław 2:4 Ruch Chorzów

KT Gliwice 6:5 Polonia Środa Wielkopolska
Bramki dla Polonii: Wojciech Śnitko - 2, Filip Majchrzak, Kuba Kucharski, Jeremiasz Wesołowski

Tabela końcowa:

1. Ruch Chorzów | 17:4 | 9 punktów - AWANS
2. Śląsk Wrocław | 16:7 | 4 punkty - AWANS
3. KT Gliwice | 8:24 | 3 punkty
4. Polonia Środa Wielkopolska | 8:14 | 1 punkt


Kadra Polonii:

1. Jan Staniaszek (bramkarz)
2. Giovani Henriquez-Gajda
3. Jan Jankowiak
4. Adam Jankowski
5. Hubert Kowalski
6. Kuba Kucharski
7. Filip Majchrzak
8. Mikołaj Podlak
9. Mateusz Szklarski
10. Wojciech Śnitko
11. Jeremiasz Wesołowski

Trenerzy: Mateusz Zawalski oraz Adrian Wojtysiak.

Najnowsze aktualności

  • 02.09.2022

    Akademia: Harmonogram meczów (3-4 września)

    W sobotę i niedzielę kolejne mecze ligowe średzkich zespołów młodzieżowych! Na boiskach w Środzie Wielkopolskiej nie zabraknie emocji. W sobotę na płycie głównej swój mecz rozegrają trampkarze starsi, którzy o godzinie 12:00 podejmą Rawię Rawicz. W niedzielę natomiast na Rolibudzie o godzinie 11:00 zmagania ligowe w I lidze okręgowej zainaugurują trampkarze młodsi, a o 14:00 na CTP 1 swoje spotkanie rozegrają młodzicy starsi. Pełny harmonogram poniżej.

  • 02.09.2022

    Zwycięstwo z Orlikiem Miłosław (2009)

    W ostatniej już grze kontrolnej w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023 trampkarze młodsi Polonii pokonali 4:0 (2:0) rówieśników z Orlika Miłosław. Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Stanisław Solarski - dwie, Miłosz Gauza oraz Jakub Janiszewski z rzutu wolnego. Warto odnotować, iż w celach wychowawczo-dydaktycznych mecz sędziowało trzech zawodników Polonii - Antoni Staszak, Stanisław Wieliński i Jakub Sawuć. Chłopacy podeszli do zadania bardzo profesjonalnie - przygotowali kartki, chorągiewki, a nawet... zadbali o łączność pomiędzy sobą! Trójka arbitrów przez cały mecz była w stałym kontakcie na słuchawkach.

  • 02.09.2022

    Gry kontrolne orlików (2012)

    Drużyny orlików starszych (rocznik 2012) rozegrały w weekend gry kontrolne. Grupa pierwsza zmierzyła się w grze wewnątrz naszego klubu z rok młodszym kolegami. Zawodnicy z grupy drugiej wzięli udział w trójmeczu z Wartą Śrem oraz Kłosem Zaniemyśl.

  • 01.09.2022

    W niedzielę z Pogonią

    Nie maja zbyt wiele czasu piłkarze Polonii Środa na odpoczynek po pucharowym pojedynku z Motorem Lublin. Już w niedzielę nasz zespół rozegra spotkanie szóstej kolejki III ligi grupy 2 w którym podejmować będzie Pogoń Nowe Skalmierzyce.

  • 01.09.2022

    Zwycięstwo w Sątopach (2010)

    W meczu 1. kolejki II ligi okręgowej młodzików starszych Polonia II Środa Wielkopolska pokonała na wyjeździe GSP Sątopy 6:2 (4:1). Bramki dla podopiecznych Łukasza Żeglenia i Radosława Piotrowskiego strzelali Alicja Bolewicz - dwie, Jakub Przybylski, Fabian Nowaczyk, Marcel Kaleta oraz Adam Kłopocki.

  • 31.08.2022

    Koniec pucharowej przygody

    W 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku drugoligowy Motor Lublin. Stawką tego spotkania był awans do 1/16 finału tych rozgrywek.

  • 31.08.2022

    Ligowe zwycięstwo z SKP Słupca (2008)

    W zaległym meczu 1. kolejki ligi wojewódzkiej Polonia Środa Wielkopolska pokonała na Stadionie Lekkoatletycznym zespół SKP MOS Słupca 4:2 (0:1). Goście wysoko postawili poprzeczkę i do przerwy prowadzili jedną bramką. Ostatecznie jednak Poloniści zdołali wygrać, a po dwa gole zdobyli Paweł Sarna oraz Mikołaj Kowalski.

  • 31.08.2022

    Remis z kadrą Wlkp. ZPN 2010 (2009)

    W rozegranym w Jarocinie meczu sparingowym trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska zremisowali 1:1 (0:0) z kadrą Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej (rocznik 2010). Warto odnotować, iż w średzkim zespole zagrało aż sześciu zawodników urodzonych właśnie w 2010 roku. Jedynego gola dla naszej drużyny strzelił po rzucie rożnym Antoni Zając.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.