06.01.2026
Futsal: Polonia U-15 nie awansowała do turnieju finałowego (2011)
Polonia 2011 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu. Nasz zespół podczas turnieju rozgrywanego w Gliwicach wywalczył jeden punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław, a następnie przegrał z Ruchem Chorzów oraz KT Gliwice.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-15 w futsalu - III faza eliminacji
6 stycznia 2026, godz. 9:30 - Gliwice
Wyniki:
KT Gliwice 1:7 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 2:2 Polonia Środa Wielkopolska
Bramki dla Polonii: Jan Jankowiak - 2
KT Gliwice 1:12 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 6:1 Polonia Środa Wielkopolska
Bramka dla Polonii: Wojciech Śnitko
Śląsk Wrocław 2:4 Ruch Chorzów
KT Gliwice 6:5 Polonia Środa Wielkopolska
Bramki dla Polonii: Wojciech Śnitko - 2, Filip Majchrzak, Kuba Kucharski, Jeremiasz Wesołowski
Tabela końcowa:
1. Ruch Chorzów | 17:4 | 9 punktów - AWANS
2. Śląsk Wrocław | 16:7 | 4 punkty - AWANS
3. KT Gliwice | 8:24 | 3 punkty
4. Polonia Środa Wielkopolska | 8:14 | 1 punkt
Kadra Polonii:
1. Jan Staniaszek (bramkarz)
2. Giovani Henriquez-Gajda
3. Jan Jankowiak
4. Adam Jankowski
5. Hubert Kowalski
6. Kuba Kucharski
7. Filip Majchrzak
8. Mikołaj Podlak
9. Mateusz Szklarski
10. Wojciech Śnitko
11. Jeremiasz Wesołowski
Trenerzy: Mateusz Zawalski oraz Adrian Wojtysiak.
Najnowsze aktualności
-
12.09.2022
Ubezpieczenie dodatkowe dla zawodników akademii
Oferta ubezpieczenia dodatkowego na wypadek kontuzji dla zawodników akademii KS Polonia Środa Wielkopolska.
-
12.09.2022
W piątek z Bałtykiem
Tym razem w piątek kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa a ich rywalem będzie znajdujący się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli Bałtyk Gdynia. Będzie to doskonała okazja dla średzkiego zespołu żeby zainkasować komplet punktów i poprawić swoją pozycję w ligowej tabeli.
-
12.09.2022
Pokonali na wyjeździe Avię (2009)
W sobotnim meczu na szczycie I ligi okregowej trampkarzy młodszych Polonia Środa Wielkopolska po emocjonującym do ostatniej minuty pojedynku wygrała 2:1 (1:0) z Avią Kamionki. Obie bramki na wagę trzech punktów zdobył Antoni Staszak. Druga drużyna (III liga okręgowa) w niedzielę wygrała 6:2 w Łopuchowie z Concordią Murowana Goślina. W tym meczu gole strzelali Jakub Janiszewski - dwa, Nikodem Odwrot - dwa, Filip Wojciechowski oraz Bartłomiej Wiczyński.
-
12.09.2022
Zwycięstwo w Ostrowie Wielkopolskim (2008)
W spotkaniu 6. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych średzka Polonia aż 5:1 wygrała w Ostrowie Wielkopolskim z miejscową Ostrovią 1909. Poloniści umocnili się na prowadzeniu w ligowej tabeli. Bramki dla podopiecznych Przemysława Otuszewskiego i Wojciecha Gąsiorowskiego strzelali Paweł Sarna - dwie, Jakub Michalak, Mikołaj Kowalski oraz Marcel Jankowiak.
-
12.09.2022
Wysokie zwycięstwo z Ostrovią (2006)
W meczu 5. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska na boisku w Zielnikach pokonała 5:2 (3:1) Ostrovię 1909 Ostrów Wielkopolski. Bramki dla Polonii strzelali Maksymilian Łoniewski, Adrian Olejniczak z rzutu karnego, Oskar Górski, Szymon Rauhut oraz Paweł Hładyszewski. Podopieczni Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka utrzymali pierwszą pozycję w tabeli, ale w niedzielę ich ekipę czeka wyjazdowa potyczka z niepokonanym dotąd Jarotą Jarocin.
-
12.09.2022
Remis w starciu z Wiarą Lecha
W kolejnym spotkaniu V ligi grupy 2 drugi zespół Polonii Środa podejmował na własnym boisku drużynę Wiary Lecha Poznań. W składzie gości kibice którzy wybrali się na to spotkanie mogli zobaczyć piłkarzy o bardzo uznanych nazwiskach bo barwy Wiary Lecha Poznań reprezentują między innymi Jakub Wilk, Hubert Wołąkiewicz czy Siergiei Krivets.
-
12.09.2022
Akademia: Wyniki meczów (10-11 września)
Kolejny udany weekend mają za sobą przedstawiciele piłki 11-osobowej, którzy wygrali wszystkie swoje mecze! Juniorzy młodsi wygrali na boisku w Zielnikach 5:2 z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Na wyjeździe Ostrovię pokonali trampkarze starsi (5:1). Po emocjonującym meczu 2:1 Avię Kamionki pokonali trampkarze młodsi, a drugi zespół wygrał na wyjeździe z Concordią Murowana Goślina. Dwa z trzech spotkań wygrali młodzicy starsi, a niestety dwie porażki ponieśli młodzicy młodsi. Zmagania ligowe zainaugurowały juniorki, przegrywając z mocną Wartą Poznań 0:8.
-
11.09.2022
Bez punktów w starciu z SWD
W kolejnym meczu w I lidze kobiet piłkarki Polonii Środa podejmowały na własnym boisku KS SWD Wodzisław Śląski.
























































