26.08.2019
Fludra sp. z o o na kolejny sezon!#KolejnyWspólnySezon #nowa #umowa #witamy #partnerstwo #sponsoring
Firma Fludra sp. z o.o. zdecydowała się przedłużyć z nami umowę sponsorską na kolejny sezon! Cieszymy się tym bardziej, że z krótkimi przerwami, Fludra sp. z o.o. wspiera nas od naprawdę wielu lat.

"Staramy się angażować w wiele inicjatyw społecznych i sportowych w naszym mieście, a taką niewątpliwie jest piłka nożna. Jesteśmy dumni, że mieszkańcy Środy Wielkopolskiej mają możliwość oglądania występów drużyny na poziomie 3. ligi, a także w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym.
Istotny jest również fakt, że wiele dzieci naszych Pracowników to młodzi piłkarze Polonii. Kto wie - może wśród nich znajduje się przyszły reprezentant Polski? Cieszymy się, że dokładamy cegiełkę do ich rozwoju." - mówi Marcin Fludra Prezes Zarządu Fludra sp. z o.o.
Pamiętajcie również, że nasz Partner nadal szuka do pracy spawaczy - jeśli jesteście zainteresowani, piszcie na biuro@fludra.pl
#GramyRazem
Najnowsze aktualności
-
06.01.2026
Futsal: Polonia U-15 nie awansowała do turnieju finałowego (2011)
Polonia 2011 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu. Nasz zespół podczas turnieju rozgrywanego w Gliwicach wywalczył jeden punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław, a następnie przegrał z Ruchem Chorzów oraz KT Gliwice.
-
06.01.2026
Futsal: Polonia U-19 awansowała do III fazy (2008/2009)
Polonia 2008/2009 awansowała do III fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w futsalu! Nasz zespół, który rywalizował z rocznikiem 2007, po zdobyciu sześciu punktów zajął 2. miejsce i wywalczył awans do ostatniego trzeciego etapu eliminacji, który rozgrywany będzie 31 stycznia.
-
22.12.2025
Wesołych Świąt
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Polonia Środa Wielkopolska składa wszystkim
najserdeczniejsze życzenia radości, spokoju i rodzinnego ciepła.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie odpoczynek, uśmiech oraz chwile, które pozostaną w pamięci na długo.
W Nowym Roku życzymy pomyślności, zdrowia oraz spełnienia zarówno sportowych, jak i osobistych marzeń.
Niech nadchodzące miesiące będą pełne sukcesów, pięknych bramek, nowych wyzwań i nieustającej pasji do futbolu.
-
20.12.2025
Futsal: Polonia U-17 awansowała do III fazy (2009/2010)
Polonia 2009/2010 po trzech emocjonujących i wyrównanych spotkaniach wygrała turniej II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali Kobra Arena nasz zespół wygrywał kolejno z Rally Teamem Opole, Polonią 1912 Leszno oraz Dremanem Opole/Komprachcice! Ostatnia III faza eliminacja zaplanowana jest na weekend 17/18 stycznia 2026.
-
20.12.2025
Futsal: Polonia U-13 nie awansowała do turnieju finałowego (2013)
Polonia 2013 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13 w futsalu. Nasz zespół dzielnie rywalizował przez trzy fazy, ale na ostatnim etapie lepsze okazały się zespoły SAF Szczecin 2014, Iskry Kochlice oraz APR Lampart Poznań.
-
15.12.2025
HPP: Polonia liderem po dwóch turniejach (2013)
Polonia 2013 pozostaje liderem grupy B po drugim turnieju z cyklu Halowego Pucharu Prezesa WZPN, który rozgrywany był w Golinie. Nasz zespół, rywalizujący w strefie konińskiej, tym razem rozpoczął od porażki z APR Lampart Jarocin, następnie raz zremisował, a potem odniósł trzy zwycięstwa.
-
15.12.2025
Futsal: Polonia U-19 awansowała do II fazy (2008/2009)
Polonia 2008/2009 awansowała do II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w futsalu! Nasz zespół, który rywalizował z rocznikiem 2007, z siedmioma punktami zajął 2. miejsce i wywalczył awans do drugiego etapu, który rozgrywany będzie 6 stycznia.
-
15.12.2025
Futsal: Polonia U-15 awansowała do III fazy (2011)
Polonia 2011 awansowała do III fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu! W średzkiej hali Kobra Arena nasz zespół wygrał dwa mecze, jeden zremisował i raz przegrał. Turniej ostatniej III fazy eliminacji rozegrany zostanie 6 stycznia.



























































