OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

23.11.2017

Filip Kaliszewski poprowadzi mecz z Pogonią

Filip Kaliszewski z Gdańska poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii z rezerwami Pogoni Szczecin. Na liniach asystować mu będą Artur Zakrzewski i Krzysztof Świgoń. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Obsada sędziowska 17 kolejki III ligi grupy 2:

25 listopada, sobota, godzina 12:00

Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk), Artur Zakrzewski (Gdańsk), Krzysztof Świgoń (Reda)

Lech II Poznań - Świt Szczecin

Sędziowie: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz), Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz), Michał Sobczak (Bydgoszcz)

25 listopada, sobota, godzina 13:00

Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia

Sędziowie: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz), Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz), Rafał Kosek (Bydgoszcz)

Energetyk Gryfino - KP Starogard Gdański

Sędziowie: Michał Szmytke (Poznań-Grunwald), Patryk Kochański (Poznań-Stare Miasto), Radosław

Falgier (Środa Wielkopolska)

Górnik Konin - Wierzyca Decka Pelplin  

Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda), Kamil Danielczyk (Plewiska), Tomasz Stelmaszewski

(Poznań-Nowe Miasto)

Wda Świecie - Centra 1946 Ostrów Wlkp.

Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin), Robert Betlejewski (Szczecin), Tomasz Winiarczyk (Szczecin)

25 listopada, sobota, godzina 18:00

GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg

Sędziowie: Eliasz Pawlak (Śrem), Łukasz Stankowski (Opalenica), Piotr Bacia (Poznań-Jeżyce)

Sędzia techniczny: Roman Zegar (Książ Wielkopolski)

26 listopada, niedziela, godzina 13:00

Elana Toruń - Unia Drobex Solec Kujawski

Sędziowie: Łukasz Wilk (Stargard), Tomasz Bryła (Stargard), Joanna Pondo (Stargard)

Najnowsze aktualności

  • 20.06.2024

    Orlicy grali w Środzie (2013)

    W niedzielę na boisku CTP2 odbył ostatni już turniej ligowy orlików E1. W turnieju, którego gospodarzem była Polonia, zagrały też Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.

  • 20.06.2024

    Betclic Sponsorem 3. Ligi

    Dziś rano Polski Związek Piłki Nożnej oraz marka Betclic poinformowały o podpisaniu największej umowy sponsoringowej w historii klubowych rozgrywek organizowanych i prowadzonych przez piłkarską centralę. Od 1 lipca 2024 roku rozgrywki drugiego, trzeciego i czwartego poziomu rozgrywkowego w Polsce będą nosiły nazwy Betclic 1. Ligi, Betclic 2. Ligi oraz Betclic 3. Ligi. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe cztery lata, aż do zakończenia sezonu 2027/2028.

  • 20.06.2024

    Dwie porażki na zakończenie (2010)

    W sobotę Polonia Środa 2010 II udała się do Poznania na mecz z Talentem. Nasz zespół przegrał 3:8 (1:4) i stracił szansę na wyprzedzenie Talentu w tabeli i zajęcie piątego miejsca. Bramki dla Polonii strzelili Sviatoslav Melnykov, Jan Muszyński oraz Franciszek Leżała. W środę drużyna rozegrała ostatnią kolejkę. Na boisku z Zielnikach Poloniści przegrali 1:10 z Polonią Poznań, a gola strzelił Bartosz Kurkowiak.

  • 19.06.2024

    ZAKOŃCZENIE SEZONU AKADEMII

    Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu 2023/2024! Z tej okazji zapraszamy wszystkich zawodników akademii wraz z rodzicami na piknik, który odbędzie się w środę 19 czerwca o godzinie 19:00 na boisku CTP1!

  • 18.06.2024

    Orlicy sprawili niespodziankę (2013)

    W przedostatniej kolejce I ligi okręgowej młodzików Polonia 2013 sprawiła niespodziankę, wygrywając z wiceliderem rozgrywek Kotwicą Kórnik 6:4 (4:1). Hat trickiem popisał się Jakub Przybyłek, dwa trafienia dołożył Leon Jacków, a jedno Sebastian Ciszewicz. Nasz zespół na kolejkę przed końcem zapewnił sobie 4. miejsce w rozgrywkach rocznika 2012.

  • 18.06.2024

    Porażka dziewczyn na zakończenie (Juniorki)

    W ostatnim meczu III ligi okręgowej trampkarzy zespół dziewczyn przegrał 0:6 (0:5) z Lotnikiem 1997 Poznań.

  • 18.06.2024

    Młodzicy wygrali ligę wojewódzką (2012)

    W sobotę Polonia 2012 wygrała na własnym boisku 2:0 (1:0) z UKS AP Reissa Kępno, czym zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej młodzików D2. Bramki na wagę trzech punktów strzelili Franciszek Ratajczak oraz Jeremi Sójka.

  • 18.06.2024

    Zwycięstwo z SF Luboń (2011)

    W przedostatniej kolejce I ligi okręgowej D1 zespół Polonii Środa 2011 odniósł pewne zwycięstwo z SF Luboń. Na boisku w Zielnikach młodzi Poloniści wygrali 5:1 (3:0). Cztery bramki strzelił Oskar Różewicz, a jedno trafienie dołożył Szymon Cichy. Drugi zespół był bliski sprawienia niespodzianki, ale ostatecznie przegrał 1:2 ze Zjednoczonymi Września.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.