OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

28.07.2023

Ferma Drobiu Adaszak przedłuża współpracę z Polonią na kolejny sezon

Ferma Drobiu Adaszak pozostaje w elitarnym gronie sponsorów głównych KS Polonia Środa Wielkopolska. Umowę przedłużającą wsparcie dla polonistów na sezon 2023/24 podpisano w siedzibie klubu.

Powiat średzki od wielu lat uchodzi za jedno z głównych zagłębi branży jajczarskiej w Polsce. Do grona przedsiębiorstw działających w tym obszarze należy Ferma Drobiu Adaszak położona w Chłapowie. Firma jest producentem jaj oraz zajmuje się ich pakowaniem, sprzedażą i dystrybucją.

Wieloletnia współpraca z Polonią Środa została przedłużona na kolejny sezon. Ferma pozostaje sponsorem głównym klubu, co oznacza, że jej logotyp będzie widniał na koszulce meczowej piłkarzy. W ramach zawartej współpracy klub zadba także o odpowiednie lokowanie marki na nośnikach reklamowych i w sferze mediów społecznościowych.

- Cieszymy się, że wśród firm mających siedzibę na terenie powiatu średzkiego są także takie, które czują się odpowiedzialne za rozwój lokalnego sportu i pozwalają mu wzrastać. Dziękujemy p. Tomaszowi Adaszakowi, że czuje ducha sportu i gra z nami od wielu lat – mówi Waldemar Grześkowiak, KS Polonia Środa Wlkp.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www Fermy Drobiu Adaszak: www.adaszak.com.pl

Najnowsze aktualności

 • 12.07.2024

  Składy lig wojewódzkich w rundzie jesiennej 2024/2025

  Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podał składy I lig wojewódzkich w kategorii młodzik oraz zaktualizował składy lig w kategoriach junior oraz trampkarz. W rundzie jesiennej sześć zespołów Polonii będzie rywalizować w I ligach wojewódzkich.

 • 05.07.2024

  TERMINARZ III LIGI

  Rozpoczynamy rywalizację od wyjazdowego meczu z Vinetą Wolin w sobotę - 3 Sierpnia

 • 04.07.2024

  R-GOL.com oraz JOMA! - Oficjalnym Partnerem Technicznym Polonii Środa!

  Z radością ogłaszamy, że firma R-GOL.com została nowym partnerem technicznym Polonii Środa. Umowa będzie obowiązywać przez kolejne 3 lata. R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce oraz oficjalny dystrybutor marki JOMA, oferujący szeroki wybór sprzętu sportowego.

 • 08.07.2024

  Polonia Dziewczyny: Podsumowanie wiosny 2024

  Na trzech frontach w rundzie wiosennej rywalizował zespół dziewczyn Polonii. Zimą Polonistki walczyły w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu, w których dotarły do trzeciej fazy. Następnie toczyły boje w III lidze okręgowej trampkarzy, gdzie rywalizowały z chłopcami z 2010 rocznika oraz w I lidze wojewódzkiej juniorek. Wiosną rozwijała się także nasza drużyna orliczek, która już od nowego sezonu również będzie brać udział w rozgrywkach - na początek będą to bezwynikowe turnieje ligowe Wielkopolskiego ZPN.

 • 08.07.2024

  Polonia 2017/2018: Podsumowanie wiosny 2024

  Zespół skrzatów (roczniki 2017-2019) w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rywalizował w turniejach bezwynikowych organizowanych pod kontrolną Wielkopolskiego ZPN. W swojej grupie Poloniści grali z Maratończykiem Brzeźno, Meblorzem Swarzędz oraz Clescevią Kleszczewo.

 • 08.07.2024

  Polonia 2016: Podsumowanie wiosny 2024

  W sezonie 2023/2024 zespół żaków młodszych F2 (rocznik 2016) w rundzie wiosennej rywalizował w turniejach bezwynikowych prowadzonych przez Wielkopolski ZPN. W grupie oprócz zespołu Polonii rywalizowały jeszcze Jedynka Luboń, SF Luboń, Unia Swarzędz oraz dziewczęta Warty Poznań.

 • 08.07.2024

  Polonia 2015: Podsumowanie wiosny 2024

  Sezon 2023/2024 był pełen wyzwań i sukcesów dla drużyn rocznika 2015 - grupy białej oraz grupy czerwonej. Drużyny aktywnie brały udział w rozgrywkach Wielkopolskiego ZPN, uczestniczyły również w licznych sparingach oraz prestiżowych turniejach, takich jak Polonia Cup i Luboń Cup, a także w turniejach kilkudniowych Hary Cup w Łodzi, Marathon Cup w Poznaniu, czy Bałtyk Cup w Ustce.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.