OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

28.07.2023

Ferma Drobiu Adaszak przedłuża współpracę z Polonią na kolejny sezon

Ferma Drobiu Adaszak pozostaje w elitarnym gronie sponsorów głównych KS Polonia Środa Wielkopolska. Umowę przedłużającą wsparcie dla polonistów na sezon 2023/24 podpisano w siedzibie klubu.

Powiat średzki od wielu lat uchodzi za jedno z głównych zagłębi branży jajczarskiej w Polsce. Do grona przedsiębiorstw działających w tym obszarze należy Ferma Drobiu Adaszak położona w Chłapowie. Firma jest producentem jaj oraz zajmuje się ich pakowaniem, sprzedażą i dystrybucją.

Wieloletnia współpraca z Polonią Środa została przedłużona na kolejny sezon. Ferma pozostaje sponsorem głównym klubu, co oznacza, że jej logotyp będzie widniał na koszulce meczowej piłkarzy. W ramach zawartej współpracy klub zadba także o odpowiednie lokowanie marki na nośnikach reklamowych i w sferze mediów społecznościowych.

- Cieszymy się, że wśród firm mających siedzibę na terenie powiatu średzkiego są także takie, które czują się odpowiedzialne za rozwój lokalnego sportu i pozwalają mu wzrastać. Dziękujemy p. Tomaszowi Adaszakowi, że czuje ducha sportu i gra z nami od wielu lat – mówi Waldemar Grześkowiak, KS Polonia Środa Wlkp.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www Fermy Drobiu Adaszak: www.adaszak.com.pl

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.