OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

04.05.2012

Dziewczyny zagrają z Lechią Zielona Góra

Już w najbliższą niedzielę piłkarki Polonii Środa zmierzą się na własnym boisku w meczu na szczycie III ligi z Lechią Zielona Góra.

Drużyna z Zielonej Góry podobnie jak nasza Polonia nie doznała jeszcze porażki, a punkty straciła tylko raz w bezbramkowo zremisowanym spotkaniu z średziankami.

Lechia wyprzedza obecnie polonistki aż ośmioma punktami, jednak nasze piłkarki maja rozegrane dwa mecze mniej. W rundzie wiosennej rywalki rozegrały już trzy spotkania i wszystkie trzy zwyciężyły. Najpierw przeciwniczki Polonii pokonały zespół Zjednoczonych Kaczory 3:0, następnie rozgromiły Kubusia-Skrę Women Otusz 14:1, ostatnio zwyciężyły Grom Wolsztyn 5:1.

Polonistki jak na razie rozegrały tylko jeden, inauguracyjny mecz z Gromem Wolsztyn, który wygrały 3:2 po dwóch bramkach Agnieszki Szafran i jednej Jagody Zielińskiej.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion w Środzie!

Najnowsze aktualności

  • 09.06.2025

    Akademia: Raport ligowy (7/8.06.2025)

    Osiem zwycięstw w jedenastu weekendowych spotkaniach odniosły drużyny akademii. Polonia 2008 zagrała w niedzielę ostatni mecz ligowy w sezonie 2024/2025 i przypieczętowała drugie miejsce w tabeli, z kolei Polonia 2010 na dwie kolejki przed końcem zapewniła sobie triumf w rozgrywkach. W swoich ligach na dwie kolejki prowadzą też Polonia 2012 oraz Polonia 2013, ale tam walka o mistrzostwo toczyć się będzie do ostatniej minuty ostatniej kolejki!

  • 07.06.2025

    Derbowe zwycięstwo z rezerwami Pompy

    Już w piątek mecz 24. kolejki wielkopolskiej klasy B rozegrał trzeci zespół Polonii Środa Wielkopolska. Drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Kaczałkę po ciężkim boju wygrała 4:2 (2:1) derbowe spotkanie z drugim zespołem Orkanu/Pompa Team Jarosławiec. Bramki dla Polonii strzelali Serhii Pankratov, Bartosz Idziaszek, Bartosz Szwałek oraz Kacper Cyka. Nasz zespół umocnił się na drugim, premiowanym awansem miejscu w tabeli. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki.

  • 06.06.2025

    Akademia: Zapowiedź (7-8.06.2025)

    Rozgrywki młodzieżowe wkraczają w decydującą fazę, bo za dwa tygodnie, poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. W nadchodzący weekend czeka nas jedenaście gier z udziałem drużyn Polonii. W sobotę na wyjeździe zagra Polonia 2009, zaś domowe mecze zagrają m.in. Polonia 2010 w 2. lidze wojewódzkiej, czy Polonia 2012. W niedzielę na wyjeździe grać będą Polonia 2008, która kończy rozgrywki, a także Polonia 2010 i juniorki. Na Nowym Stadionie Średzkim zagra Polonia 2013, a stawką spotkania z Ostrovią 1909 będzie utrzymanie się na fotelu lidera.

  • 03.06.2025

    Transmisja finału

    Gdyby z jakichś powodów ktoś z Was nie mógł się pojawić w środę na trybunach Nowego Stadionu Średzkiego i dopingować piłkarzy Polonii Środa w walce o SZÓSTY Wielkopolski puchar Polski to Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przeprowadzi z tego meczu transmisję... 

  • 03.06.2025

    Zwycięstwo z Kłosem (2013)

    Drugi zespół Polonii 2013, który rywalizuje w 3. lidze okręgowej D2, wygrał w ostatnich dniach dwa spotkania i awansował na pozycję lidera rozgrywek. W piątek Poloniści wygrali wyjazdową potyczkę z Kłosem Zaniemyśl 5:4 (4:1), a we wtorek pokonali na własnym boisku Kotwicę II Kórnik 5:1 (1:1).

  • 02.06.2025

    Remisowy pojedynek rezerw

    W kolejnym ligowym meczu drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska podejmował na własnym boisku Zjednoczonych Trzemeszno.

  • 02.06.2025

    Polonia wyszła na prowadzenie (2013)

    Bardzo udany weekend ma za sobą Polonia 2013. Zespół Bartosza Kadrzyńskiego i Jędrzeja Kujawy wygrał na wyjeździe 5:0 (1:0) z dotychczasowym liderem - Polonią 1912 Leszno. W pierwszym meczu między tymi drużynami lepsza okazała się zespół z Leszna. Dzięki trzem punktom nasz zespół wyprzedził swoją imienniczkę i objął prowadzenie w ligowej tabeli. Do rozegrania pozostały trzy kolejki.

  • 02.06.2025

    Druga porażka młodzików (2012)

    Dwa mecze w ostatnich dniach rozegrał zespół Polonii 2012. Najpierw podopieczni Bartosza Tomaszewskiego wygrali 9:1 (3:1) na własnym boisku z Pogonią Nowe Skalmierzyce, a następnie w niedzielę doznali drugiej w rundzie wiosennej porażki z SMS APR Ślesin (0:2). Drugi zespół, którego trenerem jest Kornel Ladrowski, przegrał w środę z Kłosem Zaniemyśl 2:3 (1:3).

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.