20.04.2012
Dziewczyny inaugurują ligęW najbliższą niedzielę, 22 kwietnia rozgrywki III ligi zainaugurują piłkarki Polonii Środa, które podejmą na własnym boisku drużynę Gromu Wolsztyn.
Podopieczne trenera Andrzeja Ziaja w okresie przygotowawczym rozegrały pięć spotkań sparingowych w których odniosły dwa zwycięstwa, jeden remis oraz dwie porażki. Na ten bilans złożyły się następujące wyniki GSS Grodzisk Wielkopolski 2:0, Jurand Koziegłowy 10:0, Ostrovia 1909 Ostrów 1:1, Koziołek Poznań 0:2 oraz Medan Gniezno 0:1.Średzianki są wiceliderkami tabeli i do prowadzącej Lechii Zielona Góra, która ma rozegrane jedno spotkanie więcej trącą pięć punktów.
Drużyna Gromu plasuje się na trzecim miejscu i zgromadziła jak dotąd dwa punkty mniej niż Polonia. W pierwszym spotkaniu obu zespołów lepsze okazały się nasze zawodniczki wygrywając skromnie 1:0 po bramce Sylwii Jędrzejczyk bezpośrednio z rzutu rożnego.
Początek spotkania o godzinie 11:00.
Zapraszamy.
Najnowsze aktualności
-
26.07.2012
Sparing rezerw w Miłosławiu
Już w najbliższy piątek drużyna rezerw Polonii Środa Wielkopolska spotka się w meczu towarzyskim z spadkowiczem z Klasy Okręgowej Orlikiem Miłosław.
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































