OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

09.02.2021

Dwa turnieje żaków (2013)

W sobotę, 6.02.2021 piłkarze Polonii z rocznika 2013 wzięli udział w halowym turnieju „Suchary Cup 2021”. Turniej ten rozgrywany był hali GOS w Suchym Lesie i wzięły w nim udział 4 kluby. Organizator ustalił czas gry na 14 minut. Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym + rewanże. Młodym Polonistom przyszło się zmierzyć z zespołami Suchary Suchy Las, Goool Wągrowiec i Akademia Piłkarska Reissa z Rokietnicy. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, wykazując duże zaangażowanie w grę i wypełniając przedturniejowe założenia, które dotyczyły bloku rozwoju inteligencji piłkarskiej.

W pierwszej serii gier zespół Polonii wysoko wygrał pierwszy mecz z APR Rokietnica (6:0) i Goool Wągrowiec (2:1) oraz wysoko przegrał z gospodarzami z Suchego Lasu (7:1). W rundzie rewanżowej nasi zawodnicy już nie zawiedli i w każdym ze spotkań zdobyli 3 punkty (3:0, 4:2, 5:1). Turniej rozgrywany był bez klasyfikacji.

Polonię reprezentowali: Adrian Sikorski, Michał Tatarek, Karol Maleszka, Denys Bakulin, Jan Cicharski, Gabriel Lipiński, Maks Małecki, Szymon Kwaśny

7 lutego w Luboniu na boisku pod balonem zawodnicy rocznika 2013 rozegrali mecze w ramach Ligi LOSiR 2020. Organizator rozgrywek ustalił czas gry na 20 minut. Poloniści rozegrali 2 spotkania, a ich rywalem były zespoły Sucharów Suchy Las i Wielkopolska Komorniki.

Zawodnicy Polonii w każdym meczu spisali się bardzo dobrze. Prezentując świetną zespołową grę pewnie zwyciężyli 5:0 z zespołem Sucharów. Mecz z Komornikami rozgrywał się także pod nasze dyktando. Niestety piłkarze rywali byli skuteczniejsi od nas, zdobywając o jedną bramkę więcej.

Ostatecznie w Lidze LOSiR zajęliśmy 2. miejsce i z Lubonia wracamy z pucharem. W meczach Ligi LOSiR zagrali wszyscy zawodnicy z rocznika 2013.

Najnowsze aktualności

 • 13.04.2021

  Lider przyjeżdża do Środy Wielkopolskiej

  W sobotę 17 kwietnia na Stadionie Średzkim odbędzie się spotkanie ligowe w którym piłkarze Polonii Środa podejmować będą lidera rozgrywek trzecioligowych Radunię Stężyca. Spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Polonia na pewno będzie chciała udowodnić liderowi że jeszcze nie składa broni w walce o awans na poziom centralny. Dodatkowo warto dodać że nasz zespół jako jeden z dwóch do tej pory potrafił pokonać lidera i to w dodatku na jego boisku.

 • 11.04.2021

  Polonia wraca na zwycięską ścieżkę

  W drugim spotkaniu grupy mistrzowskiej  piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Gdyni z tamtejszym zespołem Bałtyku. Po ostatnich niepowodzeniach trener Krzysztof Kapuściński nieco zmienił ustawienie swojego zespołu a także wprowadził kilka korekt personalnych. Były one spowodowane przede wszystkim urazami i absencjami za żółte i czerwone kartki kilku zawodników.

 • 08.04.2021

  W niedzielę w Gdyni

  Rozgrywki trzecioligowe grupy mistrzowskiej nabierają tempa. Już w niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Bałtyk Gdynia a spotkanie zostanie rozegrane w Gdyni na sztucznej nawierzchni Stadionu Narodowego Rugby.

 • 07.04.2021

  Przegrana z GKS-em

  Na rozpoczęcie zmagań w grupie mistrzowskiej piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku zespół GKS Przodkowo. Spotkanie to odbywało się w Środzie Wielkopolskiej i było okazją dla średzkiego zespołu na przełamanie złej passy meczy na własnym boisku.

 • 07.04.2021

  Transmisja spotkania z GKS-em

  Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania 22 kolejki III ligi w którym piłkarze Polonii Środa podejmą na własnym boisku GKS Przodkowo.

  Transmisję z meczu z GKSem Przodkowo oglądacie dzięki firmie MAKANA - sponsorowi transmisji.

  Makana to kompleksowa obsługa logistyczna esklepów:

  Jeśli działacie w branży e-commerce i szukacie sprawdzonego dostawcy takich usług jak:

  - magazynowanie towaru,

  - kompletacja zamówień,

  - wysyłka zamówień.

  To dobrze trafiliście!

 • 06.04.2021

  Rozpoczynamy grę w grupie mistrzowskiej

  Po krótkiej przerwie świątecznej ze zdwojoną mocą wracają rozgrywki trzecioligowe. Piłkarze Polonii Środa jako jedyny zespół z Wielkopolski znaleźli się w grupie mistrzowskiej i będą podczas wiosennych spotkań bronić honoru naszego województwa.

 • 02.04.2021

  Cenna wygrana kobiet

  W Wielki Czwartek na boisku przy ulicy Kosynierów o godzinie 16.30 odbyła się nieco przyspieszona z powodu Świąt Wielkanocnych kolejka ligowa. Do Środy Wielkopolskiej przyjechały wiceliderki naszej ligi czyli zespół BTS Rekord Bielsko- Biała.

 • 30.03.2021

  Terminarz grupy mistrzowskiej

  Pomorski Związek Piłki Nożnej jako organ prowadzący rozgrywki III ligi w tym roku opublikował terminarz grupy mistrzowskiej.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.