05.06.2019
Drugie miejsce Polonii (2011)W niedzielę 2 czerwca na Stadionie Polonii odbył się finał strefy poznańskiej w kategorii Żak F2 rocznik 2011.
Po całorocznych eliminacjach do finału awansowały 3 drużyny : Akademia Piłkarska Reissa, Orlik Poznań, Polonia Środa.
W finale każda drużyna rozegrała ze sobą po 2 mecze( mecz oraz rewanż).
Nasza drużyna odniosła dwa zwycięstwa z Orlikiem Poznań oraz doznała dwóch porażek z Akademią Reissa.
Wyniki zespołów Polonii:
Polonia Środa 4:1 Orlik Poznań
Polonia Środa 4:1 Orlik Poznań
Polonia Środa 0:4 Akademia Reissa
Polonia Środa 2:3 Akademia Reissa
Akademia Reissa 4:1 Orlik Poznań
Akademia Reissa 3:1 Orlik Poznań
Turniej wygrała Akademia Reissa odnosząc same zwycięstwa.
Nasza drużyna po raz kolejny pokazała się z bardzo dobrej strony, a zajęcie drugiego miejsca na pewno zmobilizuje chłopców do dalszej ciężkiej pracy, by za rok znów móc wystartować w finale i go wygrać.
Drużyna wystąpiła w składzie: Borczyk Mikołaj, Burchacki Dominik, Henriquez Giovanni, Gorączniak Maksymilian, Jankowski Adam, Kruk Kuba, Majchrzak Filip, Pawlaczyk Piotr, Twardowski Oliwier, Ratajczak Wojciech
Najnowsze aktualności
-
23.01.2012
II miejsce młodzików na turnieju w Kórniku
W sobotę 21 stycznia zespół młodzików wziął udział w Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2000 „KOTWICA” CUP 2012. Zawody w których wzięło udział 10 zespołów odbyły się na nowej hali sportowej w Kórniku. Poloniści po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie finale, w którym ulegli 1:2 drużynie Tarnowiaka Tarnowo Podgórne, zajęli II miejsce.





















































