05.06.2019
Drugie miejsce Polonii (2011)W niedzielę 2 czerwca na Stadionie Polonii odbył się finał strefy poznańskiej w kategorii Żak F2 rocznik 2011.
Po całorocznych eliminacjach do finału awansowały 3 drużyny : Akademia Piłkarska Reissa, Orlik Poznań, Polonia Środa.
W finale każda drużyna rozegrała ze sobą po 2 mecze( mecz oraz rewanż).
Nasza drużyna odniosła dwa zwycięstwa z Orlikiem Poznań oraz doznała dwóch porażek z Akademią Reissa.
Wyniki zespołów Polonii:
Polonia Środa 4:1 Orlik Poznań
Polonia Środa 4:1 Orlik Poznań
Polonia Środa 0:4 Akademia Reissa
Polonia Środa 2:3 Akademia Reissa
Akademia Reissa 4:1 Orlik Poznań
Akademia Reissa 3:1 Orlik Poznań
Turniej wygrała Akademia Reissa odnosząc same zwycięstwa.
Nasza drużyna po raz kolejny pokazała się z bardzo dobrej strony, a zajęcie drugiego miejsca na pewno zmobilizuje chłopców do dalszej ciężkiej pracy, by za rok znów móc wystartować w finale i go wygrać.
Drużyna wystąpiła w składzie: Borczyk Mikołaj, Burchacki Dominik, Henriquez Giovanni, Gorączniak Maksymilian, Jankowski Adam, Kruk Kuba, Majchrzak Filip, Pawlaczyk Piotr, Twardowski Oliwier, Ratajczak Wojciech
Najnowsze aktualności
-
19.05.2012
Porażka rezerw w Książu Wlkp.
W sobotnie popołudnie 19 maja zespół rezerw udał się na kolejny mecz ligowy do Książa Wlkp. Po przecietnej pierwszej odsłonie oraz bardzo dobrej drugiej nasz zespół uległ miejsowej Pogoni 3:2, przegrywając do przerwy 3:1. Bramki dla Polonii zdobyli w 5 minucie debiutant Maciej Polody oraz w 53 minucie Dominik Baziór. W zespole rezerw zadebiutowało w meczu kilku nowych zawodników, w tym dwóch graczy z juniorów młodszych, którzy zaliczyli bardzo dobre zawody.
-
19.05.2012
Minimalna przegrana młodzików
W sobotę 19 maja na boisku w Środzie Wlkp. zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem nasi zawodnicy wystąpili jako goście prtzeciwko drużynie Warty Poznań. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu Poloniści przegrali mecz 2:1 (1:0).























































