13.04.2012
Dopiewo w finale, Trzcianka i Leszno poza pucharemW środę i czwartek ligowi rywale Polonii Środa rozegrali swoje spotkanie w półfinałach okręgowych Pucharów Polski. Do finału awansować udało się tylko zespołowi GKS Dopiewo, który pokonał w Poznaniu drużynę Kolejorza złożoną z byłych zawodników Lecha 2:0. Swoje spotkania przegrali natomiast Lubuszanin Trzcinaka oraz Polonia 1912 Leszno, które uległy niżej notowanym rywalom.
Za tydzień w półfinale na szczeblu okręgu konińskiego zagra jeszcze Górnik Konin, którego przeciwnikiem będzie czwartoligowa SKP Słupca.
Stefa poznańska:
Kolejorz Poznań – GKS Dopiewo 0:2
Okręg pilski:
Sparta Złotów (IV liga) – Lubuszanin Trzcianka 2:0
Okręg leszczyński:
Olimpia Stary Lubosz (Klasa Okręgowa) – Polonia 1912 Leszno 1:0
Najnowsze aktualności
-
03.10.2012
Górnik Konin odpadł z Pucharu Polski
W dzisiejszym meczu czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu konińskiego Górnik Konin przegrał po rzutach karnych z czwartoligową Victorią Września.
-
03.10.2012
III liga: Bez goli w Kleczewie
Dzisiaj odbyło się zaległe spotkanie 1. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Na boisku w Kleczewie miejscowy Sokół bezbramkowo zremisował z Lubońskim KS Fogo Luboń.
-
03.10.2012
Zmiana terminu meczu Polonia II - Orkan Działyń
Uległ zmianie termin rozegrania najbliższego meczu poznańskiej klasy A grupy I pomiędzy drugim zespołem Polonii Środa Wielkopolska, a Orkanem Działyń.
-
03.10.2012
Górnik Konin przyjeżdża do Środy
W najbliższą niedzielę piłkarze Polonii Środa o raz czwarty w tym sezonie zagrają na własnym boisku. Przeciwnikiem średzkiego zespołu będzie ostatnia drużyna tabeli Górnik Konin.
-
03.10.2012
Weekend w Polonii odc. IV
Zapraszamy do obejrzenia czwartego odcinka naszego nowego cotygodniowego magazynu "Weekend w Polonii".
-
02.10.2012
Mecz z Unią Swarzędz przełożony
Uległa zmianie data i godzina rozpoczęcia meczu 12. kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Unią Swarzędz, a Polonią Środa Wielkopolska.
-
02.10.2012
Już prawie pól roku bez zwycięstwa
Już prawie pół roku trwa czarna passa średzkich piłkarzy w spotkaniach wyjazdowych. W ostatnią sobotę poloniści przegrali w Trzciance z Lubuszaninem 0:1 i nie przerwali złej serii.
-
02.10.2012
Czy Polonia pokona Górnika Konin?
Zapraszamy wszystkich kibiców do głosowania w nowej sondzie opublikowanej na naszym oficjalnym profilu na Faceboooku. Tradycyjnie pytamy Was o zwycięzcę najbliższego meczu Polonii Środa Wielkopolska.






















































