OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

14.05.2022

Derby dla Polonii

Od samego początku zespół Jaroty rzucił się na średzką ekipę. Na bramkę Miłosza Garstkiewicza sunęły kolejne ataki a poloniści zostali zmuszeni do głębokiej obrony. W 15 minucie piłkę utrzymał w polu karnym Krzysztof Bartoszak i zagrał ją wzdłuż linii końcowej a na drugiej stronie pola karnego całą akcję zamknął Kaito Imai który celnym strzałem pokonał średzkiego bramkarza. Pierwszą dogodną sytuację do wyrównania Polonia Środa miała w 33 minucie kiedy to uderzenie Jakuba Giełdy świetnie broni bramkarz Jaroty. W końcówce pierwszej części spotkania swoją okazję miał jeszcze Krystian Pawlak ale dobrą interwencją popisał się bramkarz Jaroty. Ostatecznie na przerwę oba zespoły schodziły przy jednobramkowym prowadzeniu gospodarzy.

Po zmianie stron Polonia ruszyła do odrabiania strat. W 57 minucie Damian Buczma idealnie zagrał w pole karne a tam całą akcję celnym strzałem zakończył Krystian Pawlak. Polonia nie zamierzałą na tym poprzestawać i dążyła strzelenia kolejnych bramek. W 72 minucie po dośrodkowaniu Kacpra Nowaka piłkę do bramki rywali z bliska wepchnął Piotr Skrobosiński i Polonia Środa objęła prowadzenie. Tego prowadzenia nasz zespół nie oddał do końca spotkania.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Garstkiewicz – Andrzejewski, Wujec, Skrobosiński, Borucki, Zgarda, Nowak, Buczma, Giełda (57` Drame), Bartkowiak (75` Kozłowski), Pawlak (87` Henriquez).

Jarota Jarocin wystąpiła w składzie: Drażdżewski – Ludwiczak, Kaito (68` Rzepka), Skokowski, Kamiński (63`Kryger), Stachowiak (63` Dunaj), Bartoszak, Idzikowski, Prałat, Komendziński, Szymankiewicz.

Żółte kartki: Kamiński, Dunaj, Szymankiewicz, Komendziński - Wujec

Bramki: Imai (15`) – Pawlak (57`), Skrobosiński (72`)

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.