15.09.2016
Damian Nawrocik w PoloniiMający za sobą 95 występów w Polskiej Ekstraklasie Damian Nawrocik został nowym zawodnikiem Polonii Środa. Ma on swoim doświadczeniem boiskowym podnieść poziom piłkarski naszego zespołu.
Damian Nawrocik urodził się 3 lipca 1980 roku w Poznaniu. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Lechu Poznań. Z tym też klubem zdobył w 2004 roku Puchar Polski. Później nowy nabytek średzkiego zespołu występował także w Arce Gdynia. W sumie na boiskach Ekstraklasy Damian Nawrocik zaliczył 95 występów w których zdobył 14 bramek. Po za Lechem i Arką występował także w ŁKS Łódź, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Jarocie Jarocin, Orkanie Rumia i angielskim AFC Blackpool.
Nowy zawodnik naszego klubu na co dzień występuje na pozycji pomocnika lub napastnika.
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.























































