15.09.2016
Damian Nawrocik w PoloniiMający za sobą 95 występów w Polskiej Ekstraklasie Damian Nawrocik został nowym zawodnikiem Polonii Środa. Ma on swoim doświadczeniem boiskowym podnieść poziom piłkarski naszego zespołu.
Damian Nawrocik urodził się 3 lipca 1980 roku w Poznaniu. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Lechu Poznań. Z tym też klubem zdobył w 2004 roku Puchar Polski. Później nowy nabytek średzkiego zespołu występował także w Arce Gdynia. W sumie na boiskach Ekstraklasy Damian Nawrocik zaliczył 95 występów w których zdobył 14 bramek. Po za Lechem i Arką występował także w ŁKS Łódź, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Jarocie Jarocin, Orkanie Rumia i angielskim AFC Blackpool.
Nowy zawodnik naszego klubu na co dzień występuje na pozycji pomocnika lub napastnika.
Najnowsze aktualności
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































