15.09.2016
Damian Nawrocik w PoloniiMający za sobą 95 występów w Polskiej Ekstraklasie Damian Nawrocik został nowym zawodnikiem Polonii Środa. Ma on swoim doświadczeniem boiskowym podnieść poziom piłkarski naszego zespołu.
Damian Nawrocik urodził się 3 lipca 1980 roku w Poznaniu. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Lechu Poznań. Z tym też klubem zdobył w 2004 roku Puchar Polski. Później nowy nabytek średzkiego zespołu występował także w Arce Gdynia. W sumie na boiskach Ekstraklasy Damian Nawrocik zaliczył 95 występów w których zdobył 14 bramek. Po za Lechem i Arką występował także w ŁKS Łódź, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Jarocie Jarocin, Orkanie Rumia i angielskim AFC Blackpool.
Nowy zawodnik naszego klubu na co dzień występuje na pozycji pomocnika lub napastnika.
Najnowsze aktualności
-
11.08.2012
PP: Luboński przegrał z Wisłą
W rozegranym dzisiaj meczu 1/16 finału Pucharu Polski Luboński KS Luboń przegrał na własnym boisku z występującą w T-Mobile Ekstraklasie Wisłą Kraków 0:5. Do przerwy wynik brzmiał sensacyjnie, bowiem gospodarze bezbramkowo remisowali z utytułowanym rywalem.
-
11.08.2012
Relacja LIVE! Ostrovia - Polonia
Dla tych kibiców którzy nie będą mogli wybrać się dziś na inauguracyjny mecz III ligi Polonii Środa w Ostrowie Wielkopolskim z Ostrovią przeprowadzimy tradycyjnie tekstową relację na żywo.
-
11.08.2012
Kibice wierzą w wygraną z Ostrovią
Już dziś piłkarze Polonii Środa zmierzą się w inauguracyjnym meczu III ligi na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.
-
10.08.2012
Zapraszamy na mecze Polska - Malezja
Zapraszamy wszystkich kibiców na międzynarodowe mecze hokeja na trawie które odbędą się na stadionie w Środzie Wielkopolskiej. W spotkaniach wezmą udział reprezentacje Polski oraz Malezji.
-
10.08.2012
Mecz w Lesznie o 17
Znana jest już godzona rozpoczęcia meczu drugiej kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Polonią 1912 Leszno, a Polonią Środa Wielkopolska.
-
10.08.2012
Polonia TV: Ostatni trening przed inauguracją sezonu
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z czwartkowego treningu Polonii Środa Były to ostatnie zajęcia podopiecznych Mariana Kurowskiego przed inauguracyjnym meczem z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.





















































