15.09.2016
Damian Nawrocik w PoloniiMający za sobą 95 występów w Polskiej Ekstraklasie Damian Nawrocik został nowym zawodnikiem Polonii Środa. Ma on swoim doświadczeniem boiskowym podnieść poziom piłkarski naszego zespołu.
Damian Nawrocik urodził się 3 lipca 1980 roku w Poznaniu. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Lechu Poznań. Z tym też klubem zdobył w 2004 roku Puchar Polski. Później nowy nabytek średzkiego zespołu występował także w Arce Gdynia. W sumie na boiskach Ekstraklasy Damian Nawrocik zaliczył 95 występów w których zdobył 14 bramek. Po za Lechem i Arką występował także w ŁKS Łódź, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Jarocie Jarocin, Orkanie Rumia i angielskim AFC Blackpool.
Nowy zawodnik naszego klubu na co dzień występuje na pozycji pomocnika lub napastnika.
Najnowsze aktualności
-
21.08.2012
Jutro losowanie Pucharu Polski
Jutro tj. środa w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie par drugiej rundy Pucharu Polski strefy poznańskiej.
-
21.08.2012
Sonda: Kto wygra mecz Luboński KS - Polonia Środa
Zapraszamy wszystkich kibiców do głosowania w nowej sondzie opublikowanej na naszym oficjalnym profilu na Faceboooku. Tradycyjnie pytamy Was o zwycięzcę najbliższego meczu Polonii Środa.
-
21.08.2012
Ruszają przygotowania do meczu z Lubońskim
Dziś przygotowania do spotkania wyjazdowego z Lubońskim KS Fogo Luboń rozpoczną piłkarze Polonii Środa Wielkopolska. Po zremisowanym bezbramkowo meczu z Pogonią Mogilno trener Marian Kurowski nie zarządził w poniedziałek żadnego treningu.
-
20.08.2012
Podsumowanie 1. kolejki klasy A
W ostatni weekend rozgrana została pierwsza kolejka rozgrywek o mistrzostwo poznańskiej klasy A grupy I. Pierwszymi liderami zostali Poznań FC oraz rezerwy naszej Polonii wyprzedzając pozostałe drużyny lepszym bilansem bramkowym.
-
20.08.2012
Wyniki I rundy Pucharu Polski
W sobotę i niedzielę zainaugurowane zostały rozgrywki o Puchar Polski strefy poznańskiej. Do gry przystąpiły drużyny B-Klasowe oraz zespoły niezrzeszone.
-
20.08.2012
Festiwal strzelecki młodzików w sparingu
W niedzielne przedpołudnie 19 sierpnia zespół młodzików udał się na kolejny mecz sparingowy. Tym razem zawodnicy prowadzeni przez trenera Roberta Halaburdę pojechali do Błażejewka na mecz z zespołem AON Rembertów. Spotkanie zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem naszego zespołu 8:0 (4:0).
-
20.08.2012
Podsumowanie 3. kolejki III ligi
W sobotę i niedzielę rozegrana została trzecia kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
20.08.2012
Znamy zwycięzcę konkursu
W niedzielnym meczu trzeciej ligi Polonia Środa Wielkopolska bezbramkowo zremisowała z Pogonią Mogilno. Taki wynik oznacza że żaden z kibiców biorących udział w konkursie „Wytypuj wynik” nie wskazał prawidłowego rezultatu. Nikt też nie typował wyniku remisowego.





















































