15.09.2016
Damian Nawrocik w PoloniiMający za sobą 95 występów w Polskiej Ekstraklasie Damian Nawrocik został nowym zawodnikiem Polonii Środa. Ma on swoim doświadczeniem boiskowym podnieść poziom piłkarski naszego zespołu.
Damian Nawrocik urodził się 3 lipca 1980 roku w Poznaniu. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Lechu Poznań. Z tym też klubem zdobył w 2004 roku Puchar Polski. Później nowy nabytek średzkiego zespołu występował także w Arce Gdynia. W sumie na boiskach Ekstraklasy Damian Nawrocik zaliczył 95 występów w których zdobył 14 bramek. Po za Lechem i Arką występował także w ŁKS Łódź, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Jarocie Jarocin, Orkanie Rumia i angielskim AFC Blackpool.
Nowy zawodnik naszego klubu na co dzień występuje na pozycji pomocnika lub napastnika.
Najnowsze aktualności
-
27.08.2012
Podsumowanie 4. kolejki III ligi
W niedzielę zakończyła się czwarta kolejka rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Na czele tabeli z dziesięcioma punktami znajdują się Ostrovia 1909 Ostrów oraz Wda Świecie.
-
27.08.2012
Wstępny terminarz III ligi kobiet
Znany jest już wstępny terminarz trzeciej ligi kobiet w której występować będzie drużyna Polonii Środa Wielkopolska. Rozgrywki zostaną przeprowadzone jednak w jednej grupie bez podziału na grupę konińska i poznańską. W lidze wystartuje dziesięć zespołów.
-
27.08.2012
Polonia TV: Polonia II Środa - Szturm Junikowo 6:1
Dostępny jest już skrót wideo z niedzielnego meczu rezerw Polonii Środa z Szturmem Junikowo Poznań. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem średzian w stosunku 6:1.
-
26.08.2012
Wyniki 2. kolejki klasy A
Dziś zakończyła się druga kolejka rozgrywek o mistrzostwo poznańskiej klasy A. Liderem tabeli zostały rezerwy naszej Polonii, które pokonały Szturm Junikowo Poznań 6:1. Komplet punktów mają również Zawisza Dolsk oraz Orkan Działyń.
-
27.08.2012
Galeria: Polonia II Środa - Szturm Junikowo 6:1
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedzielnego meczu klasy A pomiędzy rezerwami średzkiej Polonii, a Szturmem Junikowo Poznań. .
-
27.08.2012
Juniorzy młodsi pokonali juniorów Kłosa Zaniemyśl
W niedzielę 26 sierpnia zespół juniorów młodszych udał się na kolejny mecz sparingowy. Tym razem nasi zawodnicy zagrali w Zaniemyślu z juniorami starszymi Kłosa Zaniemyśl. Mimo dwóch lat różnicy pomiędzy graczami obu drużyn lepsi okazali się nasi piłkarze wygrywając mecz 4:3, prowadząc do przerwy 3:2.





















































