17.07.2014
Czwartkowy trening w obiektywiePodczas czwartkowego treningu piłkarzy Polonii ze swym aparatem fotograficznym odwiedził nasz fotoreporter Czesław Kościelski.
Przyglądał się on zajęciom a także wykonała kilka ujęć które prezentujemy poniżej. Jak widać mimo upalnej pogody podopieczni Czesława Owczarka nie zwalniają tempa i cały czas ostro trenują.
Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj.
Najnowsze aktualności
-
06.05.2012
Zwycięstwo młodzików w Wagrowcu
W sobotę 5 maja zespół młodzików rozpoczął rundę rewanżową w grupie mistrzowskiej D-2 meczem wyjazdowym z Nielbą Wągrowiec. Przy bardzo gorącej i parnej aurze nasi młodzi zawodnicy spisali się bardzo dobrze pokonując rywala 1:0. Zwycięską bramkę dla Polonii zdobył w 20 minucie meczu Maciej Chudy.






















































