17.07.2014
Czwartkowy trening w obiektywiePodczas czwartkowego treningu piłkarzy Polonii ze swym aparatem fotograficznym odwiedził nasz fotoreporter Czesław Kościelski.
Przyglądał się on zajęciom a także wykonała kilka ujęć które prezentujemy poniżej. Jak widać mimo upalnej pogody podopieczni Czesława Owczarka nie zwalniają tempa i cały czas ostro trenują.
Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj.
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.























































